Bu öğeden alıntı yapmak, öğeye bağlanmak için bu tanımlayıcıyı kullanınız: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/30598
Başlık: Розроблення вузла нагнітання формувальної машини Б4-58 з дослідженням технологічних параметрів процесу
Diğer Başlıklar: Development of knot of festering of forming machine of Б4-58 is with research of technological parameters of process
Yazarlar: Кикина, Іван Михайлович
Bibliographic description (Ukraine): Кикина І.М. Розроблення вузла нагнітання формувальної машини Б4-58 з дослідженням технологічних параметрів процесу : дипломна робота магістра за спеціальністю „133 — галузеве машинобудування“/ І.М. Кикина. — Тернопіль: ТНТУ, 2019. — 126 с.
Yayın Tarihi: Ara-2019
Date of entry: 20-Oca-2020
Yayıncı: ТНТУ
Country (code): UA
Place of the edition/event: ТНТУ
Supervisor: Стадник, Ігор Ярославович
UDC: 663.9
Anahtar kelimeler: 133
галузеве машинобудування
Page range: 126 с.
Özet: «Розроблення вузла нагнітання формувальної машини Б4-58 з дослідженням технологічних параметрів процесу» В дипломній роботі виконано заходи спрямовані на підвищення ефективності технологічного процесу формування тістових заготовок. Запропоновано заходи з удосконалення машини, що полягає у зміні форми поверхні валків із змінним кроком насічок. Розглянуто математичні моделі руху тіста між обертовими валками в процесі нагнітання. Розроблено фізичне представлення процесу та аналіз впливу поверхні валків на технологію течії тіста та його реологічні показники.
Açıklama: В дипломній роботі виконано заходи спрямовані на підвищення ефективності технологічного процесу формування тістових заготовок. Запропоновано заходи з удосконалення машини, що полягає у зміні форми поверхні валків із змінним кроком насічок. Розглянуто математичні моделі руху тіста між обертовими валками в процесі нагнітання. Розроблено фізичне представлення процесу та аналіз впливу поверхні валків на технологію течії тіста та його реологічні показники.
Content: У вступі подано загальну характеристику роботи з напрямком вдосконалення технологічного процесу формування тіста та охарактеризовано завдання, що необхідно вирішити. У першому розділі «Аналіз сучасного стану роботи тістоподільно-закаточних машин і обгрунтування основного напрямку дослідження» проведено аналіз наукових праць різних авторів присвячених проблемі течії неоднорідних систем та існуючих способів впливу. Розкрито існуючі методи розділення тіста на заготовки, способи і методи нагнітання, границі впливу різних факторів на процеси й напрямки моделювання. Обґрунтовано актуальність роботи, виконано постановку задачі на магістерську роботу. У другому розділі «Розроблення технологічних і конструктивних рішень процесу нагнітання тіста валками» Підібрано проектно - технологічні розрахунки загальних характеристик досліджуваного вузла; проведено його технологічний розрахунок; розглянуто методики визначення ефективності, подано удосконалену конструкцію валка та схему побудови інформаційного процесу з використанням математичного та комп’ютерного моделювання. У третьому розділі «Фізичне моделювання поведінки тіста при дії валків в процесі нагнітання» описано і обгрунтовано загальний план експериментальних досліджень нагнітання тіста. Визначено діапазони оптимальних значень режимних параметрів (швидкість потоку між валками); обгрунтовано фізичну модель; подано аналіз основних факторів, що впливають на технологічний процес; визначено реологічні властивості тіста. У четвертому розділі «Обґрунтування запропонованого математичного підходу до визначення впливу конструктивних елементів машини на течію тіста» визначено вплив конструктивних розмірів валків і їх поверхні на технологічний процес. Досліджено вплив режимних (технологічних) і конструктивних параметрів на течію тіста. Встановлено оптимальну величину відношення довжини і діаметру валків до величини діючих сил на циліндричну частину. В спеціальній частині виконано дослідження можливостей розрахункових програм, що використовують описані методи обчислювальної динаміки з використанням САПР; методи математичної статистики, які проведено у програмі статистичного моделювання; методи чисельного розв’язку диференційного рівняння руху матеріальної точки. В частині «Обгрунтування економічної ефективності» розглянуто питання організації ефективного просіювання борошна на дільниці та подано розрахунки техніко-економічної ефективності проектних рішень.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/30598
Copyright owner: © Кикина Іван Михайлович, 2019
Content type: Master Thesis
Koleksiyonlarda Görünür:133 — галузеве машинобудування

Bu öğenin dosyaları:
Dosya Açıklama BoyutBiçim 
Кикина І.М. диплом магістр.pdf«Розроблення вузла нагнітання формувальної машини Б4-58 з дослідженням технологічних параметрів процесу»2,96 MBAdobe PDFGöster/Aç
autoreferat_Kukuna.pdf444,01 kBAdobe PDFGöster/Aç


DSpace'deki bütün öğeler, aksi belirtilmedikçe, tüm hakları saklı tutulmak şartıyla telif hakkı ile korunmaktadır.

Yönetim Araçları