Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/35674
Назва: Регіональні структури держгеокадастру в умовах адміністративно-територіальної реформи: удосконалення управління (на прикладі розвитку консалтинг-рекомендаційних послуг у сфері туристично-рекреаційної діяльності територіальних громад, - функціональні спектри)
Автори: Андрушків, Богдан
Безкоровайний, Зіновій
Кирич, Наталія
Погайдак, Ольга
Шерстюк, Роман
Приналежність: Тернопільський національний технічний університет вул. Руська, 56, м. Тернопіль, 46001, Україна
Бібліографічний опис: Регіональні структури держгеокадастру в умовах адміністративно-територіальної реформи: удосконалення управління (на прикладі розвитку консалтинг-рекомендаційних послуг у сфері туристично-рекреаційної діяльності територіальних громад, - функціональні спектри) / Богдан Андрушків [та ін.] // «Землевпорядний вісник». – 2021. – № 4. – С. 26–30.
Журнал/збірник: Землевпорядний вісник
Випуск/№ : 4
Дата публікації: 2021
Дата внесення: 1-лип-2021
Країна (код): UA
Кількість сторінок: 5
Діапазон сторінок: 26-30
Початкова сторінка: 26
Кінцева сторінка: 30
Короткий огляд (реферат): Засобами соціологічного дослідження вивчено ставлення держави до вирішення проблем розвитку туристично-рекреаційної інфра­структури в умовах об'єднаних територіальних громад. Визначено у цих процесах роль і місце Держгеокадастру, висвітлено окремі розбіжності у поглядах на його діяльність. Наведено приклади та встановлено причини недосконалості управління його регіональними структурами. Запропоновано удосконалення управління у цій сфері на основі напов­нення функціональних обов'язків структурних підрозділів Держгеокадастру, посилення відповідальності за їхню ефективність. Висвітлено погляди на ці проблеми представників об'єднаних територі­альних громад, які неупереджено оцінюють показники розвитку туристично- рекреаційної інфраструктури у контексті соціально-економічного розвитку України. Виявлено окремі причини гальмівних процесів та їхні взаємозв'яз­ки з інтеграційними процесами. Проблема розглядається з державних позицій в глобальних, регіональних розрізах та умовах адміністративно- територіальної реформи. Запропоновано використання науково обґрун­тованих підходів до забезпечення, за рахунок згаданих чинників, стабіль­ності у державі та ефективності соціально-економічного розвитку України і територіальних громад відповідно до європейських стандартів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/35674
Тип вмісту: Article
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації працівників кафедри управління інноваційною діяльністю та сферою послуг

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
стаття геодезія_000064.pdf7,87 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора