Please use this identifier to cite or link to this item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/34452
Title: Високопродуктивні обчислення та математичне моделювання в наукових дослідженнях (лабораторний практикум з використанням технологій паралельних обчислень Wolfram Mathematica)
Authors: Петрик, Михайло Романович
Бойко, Ігор Володимирович
Affiliation: Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя
Bibliographic description (Ukraine): Петрик М. Р., Бойко І. В. Високопродуктивні обчислення та математичне моделювання в наукових дослідженнях (лабораторний практикум з використанням технологій паралельних обчислень Wolfram Mathematica). – Тернопіль : Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2020 – 108 с.
Issue Date: 2020
Date of entry: 11-Mar-2021
Publisher: Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.
Country (code): UA
Place of the edition/event: Тернопіль
UDC: 519.62
Keywords: високопродуктивні обчислення
Wolfram Mathematica
математичне моделювання
Abstract: Даний посібник написано згідно програми предметів “Математичне моделювання в науково-технічних дослідженнях”, “Системи рівнянь у частинних похідних”, “Методологія та технологія створення складних програмних систем” з використанням підходів висопродуктивних обчислень, що читаються на факультеті комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії. Для студентів спеціальності 121 – “Інженерія програмного забезпечення”, аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/34452
Copyright owner: Петрик М.Р., Бойко І.В., 2020
Content type: Learning Object
Appears in Collections:Навчальна література кафедри програмної інженеріїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

Admin Tools