Bu öğeden alıntı yapmak, öğeye bağlanmak için bu tanımlayıcıyı kullanınız: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/514

Başlık: Математичне моделювання адсорбційного нелінійного масопереносу в каталітичних пористих середовищах
Diğer Başlıklar: Mathematical modeling of adsorption nonlinear masstransfer in catalytic porous media
Yazarlar: Петрик, Михайло Романович
Михалик, Дмитро Михайлович
Petryk, M.
Mykhalyk, D.
Bibliographic description (Ukraine): Петрик М. Математичне моделювання дсорбційного нелінійного масопереносу в каталітичних пористих середовищах / М.Петрик, Д.Михалик // Вісник ТДТУ. — 2009. — Том 14. — № 4. — С. 193-198. — (математичне моделювання.математика. фізика).
Yayın Tarihi: 12-Kas-2009
Date of entry: 30-Haz-2010
Yayıncı: Тернопільський державний технічний університет ім. Івана Пулюя
Place of the edition/event: Тернопіль, Україна
UDC: 519.6
Anahtar kelimeler: нелінійна модель адсорбційного масопереносу
чисельні методи
дифузійні процеси
nonlinear model of adsorption masstranfer
numerical methods
diffusion processes
Özet: Побудовано чисельний розв’язок математичної моделі нелінійного адсорбційного масопереносу в каталітичному середовищі пористої структури. На базі розв’язку моделі розроблено програмне забезпечення та отримано часово-просторові графічні залежності концентрацій для макро- і мікропорсередовища.
Numerical solution of mathematical model of nonlinear adsorption masstranfer in catalytic porous media is build. Software on the base of this solution is created and time-space graphic dependencies for macro- and micro porous concentrations are evaluated.
URI: http://elartu.tstu.edu.ua/handle/123456789/514
ISSN: 1727-7108
Copyright owner: © „Вісник Тернопільського державного технічного університету“
Publications status : Опубліковано раніше
Content type: Article
Koleksiyonlarda Görünür:Вісник ТДТУ, 2009, Том 14, № 4



DSpace'deki bütün öğeler, aksi belirtilmedikçe, tüm hakları saklı tutulmak şartıyla telif hakkı ile korunmaktadır.