Link lub cytat. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/34777

Tytuł: До теорії аналітичних функцій двох незалежних змінних
Inne tytuły: Zur Theorie der analytischen Funktionen von zwei unabhängigen Variablen
Authors: Садовський, Никифор
Sadowśkyj, Nikefor
Cytat: Садовський Н. До теорії аналітичних функцій двох незалежних змінних / Никифор Садовський // Збірник математично-природописно-лікарської секції НТШ. — Львів : Наукове товариство ім. Шевченка, 1919. — Том ⅩⅧ-ⅩⅨ. — С. 117–132.
Bibliographic description: Sadowśkyj N. (1919) Zur Theorie der analytischen Funktionen von zwei unabhängigen Variablen. Sammelschrift der mathematisch-naturwissenscraftlich-arztlichen sektion (Lviv), vol. ⅩⅧ-ⅩⅨ, pp. 117-132 [in Ukrainian].
Część publikacji: Збірник математично-природописно-лікарської секції НТШ (ⅩⅧ-ⅩⅨ), 1919
Sammelschrift der mathematisch-naturwissenscraftlich-arztlichen sektion (ⅩⅧ-ⅩⅨ), 1919
Journal/kolekcja: Збірник математично-природописно-лікарської секції НТШ
Tom: ⅩⅧ-ⅩⅨ
18-19
Date of entry: 31-mar-2021
Wydawca: Наукове товариство ім. Шевченка
Ševčenko-Gesellschaft der Wissenschaften
Place edycja: Львів
Lviv
Strony: 16
Zakres stron: 117-132
Główna strona: 117
Strona końcowa: 132
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/34777
Typ zawartości: Article
Występuje w kolekcjach:Збірник МПЛ НТШ, 1919, т. 18-19



Pozycje DSpace są chronione prawami autorskimi