Моля, използвайте този идентификатор за цитиране или линк към този публикация: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/34777

Заглавие: До теорії аналітичних функцій двох незалежних змінних
Други Заглавия: Zur Theorie der analytischen Funktionen von zwei unabhängigen Variablen
Автори: Садовський, Никифор
Sadowśkyj, Nikefor
Bibliographic description (Ukraine): Садовський Н. До теорії аналітичних функцій двох незалежних змінних / Никифор Садовський // Збірник математично-природописно-лікарської секції НТШ. — Львів : Наукове товариство ім. Шевченка, 1919. — Том ⅩⅧ-ⅩⅨ. — С. 117–132.
Bibliographic description (International): Sadowśkyj N. (1919) Zur Theorie der analytischen Funktionen von zwei unabhängigen Variablen. Sammelschrift der mathematisch-naturwissenscraftlich-arztlichen sektion (Lviv), vol. ⅩⅧ-ⅩⅨ, pp. 117-132 [in Ukrainian].
Is part of: Збірник математично-природописно-лікарської секції НТШ (ⅩⅧ-ⅩⅨ), 1919
Sammelschrift der mathematisch-naturwissenscraftlich-arztlichen sektion (ⅩⅧ-ⅩⅨ), 1919
Journal/Collection: Збірник математично-природописно-лікарської секції НТШ
Volume: ⅩⅧ-ⅩⅨ
18-19
Date of entry: 31-Мар-2021
Издател: Наукове товариство ім. Шевченка
Ševčenko-Gesellschaft der Wissenschaften
Place of the edition/event: Львів
Lviv
Number of pages: 16
Page range: 117-132
Start page: 117
End page: 132
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/34777
Content type: Article
Показва се в Колекции:Збірник МПЛ НТШ, 1919, т. 18-19



Публикацияте в DSpace са защитени с авторско право, с всички права запазени, освен ако не е указно друго.