Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/27329
Назва: РОЗРОБКА ТА ЕКОНОМІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ СТРАТЕГІЇ УПРАВЛІННЯ РЕКЛАМНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ТОРГОВОГО ПІДПРИЄМСТВА В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ (НА ПРИКЛАДІ «ТОР ЗАХІД»)
Інші назви: Автореферат
Автори: БЕРЕКЕТА, ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Бібліографічний опис: Берекета І.О. «Розробка та економічне обґрунтування стратегії управління рекламною діяльністю торгового підприємства в мережі Інтернет (на прикладі «ТОР Захід»)» // Автореферат дипломної роботи магістра за спеціальністю „051 — економіка“/ І. О. Берекета — Тернопіль: ТНТУ, 2018. — 5 с.
Дата публікації: 26-гру-2018
Країна (код): UA
Місце видання, проведення: ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ
Науковий керівник: Гощинський, Андрій Володимирович
УДК: УДК 338.1
Теми: 051
економіка
стратегія, реклама, моделювання, обгрунтування
Короткий огляд (реферат): Берекета І.О. «Розробка та економічне обґрунтування стратегії управління рекламною діяльністю торгового підприємства в мережі Інтернет (на прикладі «ТОР Захід»)» . – Рукопис. Дослідження на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістр за напрямом підготовки 051 «Економіка» - Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя. – Тернопіль. 2018. В першому розділі розкрито зміст та етапи розробки рекламної стратегії В другому розділі проведено аналіз економічних показників діяльності підприємства «ТОР Захід». В третьому розділі роботи представлено програму та експериментальне дослідження моделі рекламної діяльності «ТОР Захід» В спеціальній частині представлено модель оцінки ресурсів підприємства. В п’ятому розділі обгрунтовано доцільність впровадження рекламної діяльності в мережі інтернет. В шостому розділі розглянуті питання охорони праці та безпеки у надзвичайних ситуаціях.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/27329
Перелік літератури: Берекета (Попова) І. Розробка організацією стратегії проведення рекламної діяльності в мережі інтернет // Матеріали доповідей III Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми вітчизняної економіки, підприємництва та управління на сучасному етапі» – Тернопіль, ТНТУ, 2018. – с. 310-312
Тип вмісту : Thesis Abstract
Розташовується у зібраннях:051 — економіка

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Aберекета -2018-I.pdf175,9 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора