Please use this identifier to cite or link to this item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19359
Title: Розроблення автоматизованого методу аналізу поверхні пошкодженої розорієнтованими множинними дефектами
Other Titles: автореферат магістерської роботи
Authors: Коляса, Василь Богданович
Affiliation: Ліщишин Сергій Андрійович
Bibliographic description (Ukraine): Коляса В.Б., Ліщишин С.А. Розроблення автоматизованого методу аналізу поверхні пошкодженої розорієнтованими множинними дефектами: автореферат дипломної роботи магістра за спеціальністю „8.05020201 — автоматизоване управління технологічними процесами“, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя. — Тернопіль: ТНТУ, 2017. — 7 с.
Issue Date: 23-Feb-2017
Submitted date: 23-Feb-2017
Publisher: Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя
Country (code): UA
Place of the edition/event: Тернопіль
Supervisor: Коноваленко, Ігор Володимирович
Committee members: Тотосько, Олег Васильович
Keywords: 8.05020201
автоматизоване управління технологічними процесами
Abstract: У магістерській роботі розв’язано задачу розроблення автоматизованого методу обробки сигналів та аналізу зображень за оптико-цифрового контролю стану поверхонь вкритих одиночними, або множинними дефектами, що забезпечує, підвищення достовірності оброблення діагностичної інформації шляхом застосування сучасних методів та розробленої системи оцінювання динамічних змін аналізу зображень, що дозволило автоматизувати етапи прогнозування пошкодженості і здійснювати кількісний моніторинг деградації досліджуваної поверхні.
Description: Удосконалено алгоритм формування діагностичних ознак для оцінювання пошкоджень у вигляді множинних корозійних дефектів, в частині використання еталонів для отримання та оброблення діагностичних зображень з подальшою їх сегментацією, що дозволяє виділити ділянки зображень, які алгоритм класифікує як однорідні.
Content: Удосконалено метод автоматичного вибору порогу фільтрування, що базується на використанні даних, які одержуються градієнтними методами і забезпечують визначення оптимального порогу, що підвищує достовірність прогнозування швидкості динамічних змін діагностичних зображень корозійних дефектів поверхні і визначає оптимальний рівень порогу за умов впливу низки збурюючих факторів.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19359
Content type: Thesis
Appears in Collections:8.05020201 — автоматизоване управління технологічними процесами

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Ліщишин.PDFАвтореферат магістерської роботи292,33 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

Admin Tools