Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19359
Назва: Розроблення автоматизованого методу аналізу поверхні пошкодженої розорієнтованими множинними дефектами
Інші назви: автореферат магістерської роботи
Автори: Коляса, Василь Богданович
Приналежність: Ліщишин Сергій Андрійович
Бібліографічний опис: Коляса В.Б., Ліщишин С.А. Розроблення автоматизованого методу аналізу поверхні пошкодженої розорієнтованими множинними дефектами: автореферат дипломної роботи магістра за спеціальністю „8.05020201 — автоматизоване управління технологічними процесами“, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя. — Тернопіль: ТНТУ, 2017. — 7 с.
Дата публікації: 23-лют-2017
Дата подання: 23-лют-2017
Видавництво: Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя
Країна (код): UA
Місце видання, проведення: Тернопіль
Науковий керівник: Коноваленко, Ігор Володимирович
Члени комітету: Тотосько, Олег Васильович
Теми: 8.05020201
автоматизоване управління технологічними процесами
Короткий огляд (реферат): У магістерській роботі розв’язано задачу розроблення автоматизованого методу обробки сигналів та аналізу зображень за оптико-цифрового контролю стану поверхонь вкритих одиночними, або множинними дефектами, що забезпечує, підвищення достовірності оброблення діагностичної інформації шляхом застосування сучасних методів та розробленої системи оцінювання динамічних змін аналізу зображень, що дозволило автоматизувати етапи прогнозування пошкодженості і здійснювати кількісний моніторинг деградації досліджуваної поверхні.
Опис: Удосконалено алгоритм формування діагностичних ознак для оцінювання пошкоджень у вигляді множинних корозійних дефектів, в частині використання еталонів для отримання та оброблення діагностичних зображень з подальшою їх сегментацією, що дозволяє виділити ділянки зображень, які алгоритм класифікує як однорідні.
Зміст: Удосконалено метод автоматичного вибору порогу фільтрування, що базується на використанні даних, які одержуються градієнтними методами і забезпечують визначення оптимального порогу, що підвищує достовірність прогнозування швидкості динамічних змін діагностичних зображень корозійних дефектів поверхні і визначає оптимальний рівень порогу за умов впливу низки збурюючих факторів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19359
Тип вмісту : Thesis
Розташовується у зібраннях:8.05020201 — автоматизоване управління технологічними процесами

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Ліщишин.PDFАвтореферат магістерської роботи292,33 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора