Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/1690

Назва: Оцінка коефіцієнтів інтенсивності напружень на фронті півеліптичної тріщини осі колісної пари електропотяга
Автори: Пиндус, Юрій Іванович
Сулим, Георгій Теодорович
Ясній, Олег Петрович
Бібліографічний опис: Пиндус Ю. Оцінка коефіцієнтів інтенсивності напружень на фронті півеліптичної тріщини осі колісної пари електропотяга / Юрій Пиндус, Георгій Сулим, Олег Ясній // Машинознавство. – 2008. – Т. 133, №7. – С. 9–13.
Дата публікації: 2008
Видавництво: ТзОВ „КІНПАТРІ ЛТД”
УДК: 670.191.33
Теми: механіка руйнування
КІН
колісна пара електропотяга
метод скінченних елементів
Короткий огляд (реферат): Методом скінченних елементів оцінено коефіцієнти інтенсивності напружень та поправкові функції в найглибшій та приповерхневій точ-ках фронту півеліптичної тріщини колісної пари електропотяга. Порів-няння залежностей поправкових функцій для розрахунку осі колісної пари з поверхневою півеліптичною тріщиною від відносної глибини, отриманих МСЕ з літературнимии даними для циліндричного стрижня з півеліптичною поверхневою тріщиною за чистого згину свідчить, що неврахування реальної геометрії осі та особливостей схеми навантаження дає істотні похибки при оцінці поправкової функції.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/1690
ISSN: 1729-4959
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Зібрання статейУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.