Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал:
http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/32951
| Назва: | Die Grundformeln zur Integration der Gleichungen mit partiellen Ableitungen 1. und 2. Ordnung mit mehreren abhängigen und unabhängigen Variablen |
| Інші назви: | Основні формули інтегрування рівнянь з частковими похідними 1-й та 2-й порядок з кількома залежними та незалежними змінними |
| Автори: | Куренський, Максим Каленникович Kurenśkyj, M. K. |
| Бібліографічний опис: | Kurenśkyj M. K. Die Grundformeln zur Integration der Gleichungen mit partiellen Ableitungen 1. und 2. Ordnung mit mehreren abhängigen und unabhängigen Variablen / M. K. Kurenśkyj // Збірник математично-природописно-лікарської секції НТШ. — Львів : Наукове товариство ім. Шевченка, 1937. — Том XXXI. — С. 1–39. |
| Bibliographic description: | Kurenśkyj M. K. (1937) Die Grundformeln zur Integration der Gleichungen mit partiellen Ableitungen 1. und 2. Ordnung mit mehreren abhängigen und unabhängigen Variablen. Sammelschrift der mathematisch-naturwissenscraftlich-arztlichen sektion (Lviv), vol. XXXI, pp. 1-39 [in de-languge]. |
| Є частиною видання: | Збірник математично-природописно-лікарської секції НТШ (31), 1937 Sammelschrift der mathematisch-naturwissenscraftlich-arztlichen sektion (31), 1937 |
| Журнал/збірник: | Збірник математично-природописно-лікарської секції НТШ |
| Том: | XXXI 31 |
| Дата публікації: | 1937 |
| Дата подання: | 25-бер-1937 |
| Дата внесення: | 21-лис-2020 |
| Видавництво: | Наукове товариство ім. Шевченка |
| Кількість сторінок: | 39 |
| Діапазон сторінок: | 1-39 |
| Початкова сторінка: | 1 |
| Кінцева сторінка: | 39 |
| URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): | http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/32951 |
| Тип вмісту: | Article |
| Розташовується у зібраннях: | Збірник МПЛ НТШ, 1937, т. 31 |
Файли цього матеріалу:
Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.