Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/24124
Назва: Підсистема для обліку телеметричних даних в проектах класу ,,Розумне місто”
Інші назви: Subsystem for telemetry data metering in projects of “Smart city” class
Автори: Рибак, Віталій Сергійович
Приналежність: ТНТУ, СНм-62
Бібліографічний опис: Рибак В. С. Підсистема для обліку телеметричних даних в проектах класу ,,Розумне місто” : автореферат дипломної роботи магістра за спеціальністю „122 — комп’ютерні науки“/ В. С. Рибак. — Тернопіль: ТНТУ, 2018. — 7 с.
Дата публікації: 21-лют-2018
Країна (код): UA
Науковий керівник: Кунанець, Наталія Едуардівна
Члени комітету: Загородна, Наталія Володимирівна
Теми: 122
комп’ютерні науки
бази даних, архітектура, інтерфейс, застосунок, послуги, Розумне місто, сервер, BigData
BigData, databases, architecture, interface, application, serveces, Smart City,server
Короткий огляд (реферат): Дипломна робота присв’ячена проектуванню та реалізації підсистеми для обліку телеметричних даних в проектах класу ,,Розумне місто”. Досліджена проблемна область сучасних «Розумних міст» та інформаційні системи в проектах класу «Розумне місто». Наведено порівняльну характеристику «розумних» міських платформ та підтримуваних ними функцій. Виконано проектування підсистеми для комплексного обліку телеметричних даних. Спроектована архітектура інформаційно-технологічної платформи для обліку витрат в ресурсних мережах «розумного міста». Описано перелік та призначення таблиць БД «облік витрат» ресурсних мереж «розумного міста». Описано потокове аналітичне опрацювання великих за обсягом та слабоструктурованих наборів даних «Розумного міста». Розглянуті експериментальні проекти «розумних міст» у країнах ЄС. Зокрема описано напрацювання з реалізації концепту «розумного міста» в Бристолі (Великобританія) та Копенгагені (Данія). В повному обсязі виконано розділи «Обґрунтування економічної ефективності», «Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях» та «Екологія».
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/24124
Тип вмісту : Master Thesis
Розташовується у зібраннях:122 — комп’ютерні науки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Автореферат Рибак.doc73 kBMicrosoft WordПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора