Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/23656
Назва: Система автоматизованої підтримки користувачів на основі машинного навчання
Автори: Назарчук, Віталій Юрійович
Бібліографічний опис: {ВІДКОРЕГУЙТЕ!!!} Назарчук В. Ю. Назва : автореферат дипломної роботи магістра за спеціальністю „121 — інженерія програмного забезпечення“/ В. Ю. Назарчук. — Тернопіль: ТНТУ, РІК. 2018 — 06 с.
Дата публікації: 4-лют-2018
Дата внесення: 19-лют-2018
Країна (код): UA
Науковий керівник: Пастух, Олег Анатолійович
УДК: 004.891.2
Теми: 121
інженерія програмного забезпечення
Короткий огляд (реферат): Актуальність теми роботи полягає в тому, на сьогоднішній день, реалізація рішень підтримки користувачів не являється оптимальною і достатньою для кінцевого користувача і власників комерційних бізнес проектів. Власники затрачають значні ресурси на навчання і утримування працівників служби підтримки, ідентифікацією, аналізом і написанням відповідей на часто задаванні запитання і підтримки їх актуальності. Впровадження машинного навчання в існуючі бізнес процеси підтримки користувачів призведе до уніфікації загально поширених проблем користувачів, які виникають, автоматизує і пришвидшить отримання відповідей на них. Об’єктом дослідження є автоматизація системи підтримки користувачів. Метою роботи є створення системи для автоматизації роботи підтримки користувачів на основі машинного навчання. Система розроблена за допомогою мов програмування Python і JavaScript з використанням таких технологій як Angular 5, WebSocket, Caffe, SCSS, MySQL, wit.ai. Вона забезпечує виконання наступних дій: користувачу надається веб інтерфейс для спілкування з інтерактивним помічником у вигляді чату, користувач може задавати запитання на які отримуватиме актуальні відповіді з мінімальною затримкою в часі, залишити відгук системі при завершенні сесії. Адміністратор - може навчати систему, збільшуючи область охоплюваних запитань, отримувати звіт про навчання системи і результати її роботи. Ключові слова: МАШИННЕ НАВЧАННЯ, ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ІНТЕРФЕЙС, PYTHON, CAFFE, WEBSOCKET, ANGULAR.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/23656
Тип вмісту: Master Thesis
Розташовується у зібраннях:121 — інженерія програмного забезпечення

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Автореферат - Віталій Назарчук.doc61 kBMicrosoft WordПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора