Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/21908
Назва: Технологія та організація будівництва: Навчальний посібник для студентів, які навчаються за спеціальністю “Будівництво та цивільна інженерія”
Автори: Ковальчук, Ярослав Олексійович
Бібліографічний опис: Ковальчук Я.О. Технологія та організація будівництва: Навчальний посібник для студентів, які навчаються за спеціальністю “Будівництво та цивільна інженерія”. – Тернопіль, ТНТУ, 2017. – 188 с. (дистанційне навчання)
Дата публікації: 2017
Видавництво: ТНТУ
Країна (код): UA
Кількість сторінок: 188
Опис: В посібнику розглянуті основні положення про організацію матеріально-технічного забезпечення будівельного виробництва та організацію будівельного майданчика. Посібник розроблений згідно зі структурою курсу, передбаченою освітньо-професійною програмою підготовки бакалаврів за напрямом «Будівництво» кваліфікації інженер-будівельник з експлуатаційним рівнем діяльності. Враховуючи те, що дисципліна відноситься до циклу професійної та практичної підготовки зі спеціальних видів діяльності, акцент зроблений на спеціальність «Промислове та цивільне будівництво».
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/21908
Розташовується у зібраннях:Навчальні матеріали кафедри будівельної механіки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Техн_та_орг_буд(посiбник_2017).doc9,94 MBMicrosoft WordПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора