Por favor, use este identificador para citar o enlazar este ítem: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/21458
Título : Методичний посібник для проведення лекційних занять з дисципліни “Інноваційна політика” (для студентів-магістрів денної та заочної форм навчання спеціальності 8.03060102 “Менеджмент інноваційної діяльності”)
Autor : Нагорняк, Галина Степанівна
Bibliographic description (Ukraine): Методичний посібник для проведення лекційних занять з дисципліни “Інноваційна політика” (для студентів-магістрів денної та заочної форм навчання спеціальності 8.03060102 “Менеджмент інноваційної діяльності”)/ Укл.: Нагорняк Г.С. – Тернопіль: ТНТУ, 2017. – 264 с.
Fecha de publicación : 2017
Submitted date: 30-mar-2017
Date of entry: 29-jun-2017
Editorial : ТНТУ імені Івана Пулюя
Country (code): UA
Place of the edition/event: Тернопіль: ТНТУ
Palabras clave : інновації
інноваційна політика
інноваційна діяльність
інноваційна активність
Number of pages: 264
Resumen : Проблемам інноваційної політики присвячені дослідження цілого ряду відомих вітчизняних та іноземних учених-економістів. Проте значна кількість питань щодо удосконалення організаційно-економічного механізму активізації інноваційної діяльності й досі залишаються не висвітленими і потребують теоретичного, методичного та практичного вирішення. Сучасний стан регулювання інноваційної діяльності поки-що не відповідає повною мірою вимогам сьогодення і не має необхідної комплексної методологічної основи. Інноваційні процеси, їх впровадження в нові технології, нові продукти є основою економічного розвитку. Для розвиненої економіки характерна конкуренція самостійних фірм, зацікавлених в оновленні продукції, наявності ринку конкуруючих нововведень.
Descripción : Нинішній технологічний рівень економіки України не може розраховувати на масштабний вихід своєї продукції на світові ринки якщо врахувати, що розвинені країни не поспішатимуть створювати нових конкурентів. Тому лише вміле господарське використання науково-технічного та освітнього потенціалу є безальтернативним реальним шляхом інтегрування до європейського співтовариства, забезпечення суспільного добробуту європейського рівня. З цією метою держава повинна використати такий дієвий механізм впливу на забезпечення інноваційної перебудови структури економіки, як законодавче стимулювання інноваційної діяльності на всіх її етапах та створення такого нормативно-правового середовища, яке б найбільш сприяло розвитку високотехнічних галузей виробництва, стабілізації діяльності окремих підприємств.
URI : http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/21458
Copyright owner: © Нагорняк Г.С.
Aparece en las colecciones: Наукові публікації працівників кафедри управління інноваційною діяльністю та сферою послуг

Ficheros en este ítem:
Fichero Descripción Tamaño Formato  
Методичний посібник.doc2,49 MBMicrosoft WordVisualizar/Abrir


Los ítems de DSpace están protegidos por copyright, con todos los derechos reservados, a menos que se indique lo contrario.

Herramientas de Administrador