Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/21457
Назва: Методичні рекомендації для проведення практичних занять з дисципліни “Інноваційна політика” (для студентів-магістрів денної та заочної форм навчання спеціальності 8.03060102 “Менеджмент інноваційної діяльності”)
Автори: Нагорняк, Галина Степанівна
Бібліографічний опис: Методичні рекомендації для проведення практичних занять з дисципліни “Інноваційна політика” (для студентів-магістрів денної та заочної форм навчання спеціальності 8.03060102 “Менеджмент інноваційної діяльності”) / Укл.: Нагорняк Г.С. – Тернопіль: ТНТУ, 2017. – 44 с.
Дата публікації: 2017
Дата подання: 30-бер-2017
Видавництво: ТНТУ імені Івана Пулюя
Країна (код): UA
Місце видання, проведення: Тернопіль: ТНТУ
Кількість сторінок: 44
Короткий огляд (реферат): Дисципліна вивчає механізм формування та реалізації інноваційної політики в зарубіжних державах та становлення й впровадження його на вітчизняних підприємствах в умовах формування інноваційного ринку, зокрема поняття інноваційної політики; еволюцію розвитку інноваційної політики; державну інноваційну політику; регіональну інноваційну політику; інноваційну політику корпоративних структур; взаємозв’язок інноваційної політики та інноваційної стратегії на мікрорівні; напрями реалізації інноваційної політики; оцінку ефективності та результативності інноваційної політики.
Опис: Під інноваційною політикою слід розуміти комплекс принципів та взаємопідтримуючих економічних, правових, організаційних і соціальних методів планування, стимулювання, регулювання та контролю процесів інноваційної діяльності в науково-технічній та виробничій сферах. Основним завдання державних органів є визначення мети інноваційної політики, основних принципів її здійснення, а також механізму реалізації відповідних заходів. Метою інноваційної політики провідних країн світу є сприяння розвитку науки й техніки, підвищення інноваційної активності, що забезпечує конкурентоспроможність національної продукції на світовому ринку, обороноздатність країни, покращує екологічну ситуацію, а також сприяє розвитку венчурного довгострокового бізнесу. Виходячи з цієї мети, держава визначає пріоритетні напрями розвитку інноваційної діяльності та обирає основні шляхи підтримки підприємств, які працюють над виконанням державних інноваційних програм.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/21457
Власник авторського права: © Нагорняк Г.С.
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації працівників кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Методичні рекомендації.doc707 kBMicrosoft WordПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора