Por favor use este identificador para citas ou ligazóns a este item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/21457
Título: Методичні рекомендації для проведення практичних занять з дисципліни “Інноваційна політика” (для студентів-магістрів денної та заочної форм навчання спеціальності 8.03060102 “Менеджмент інноваційної діяльності”)
Authors: Нагорняк, Галина Степанівна
Bibliographic description (Ukraine): Методичні рекомендації для проведення практичних занять з дисципліни “Інноваційна політика” (для студентів-магістрів денної та заочної форм навчання спеціальності 8.03060102 “Менеджмент інноваційної діяльності”) / Укл.: Нагорняк Г.С. – Тернопіль: ТНТУ, 2017. – 44 с.
Data de edición: 2017
Submitted date: 30-Mar-2017
Date of entry: 29-Jun-2017
Editor: ТНТУ імені Івана Пулюя
Country (code): UA
Place of the edition/event: Тернопіль: ТНТУ
Number of pages: 44
Resumo: Дисципліна вивчає механізм формування та реалізації інноваційної політики в зарубіжних державах та становлення й впровадження його на вітчизняних підприємствах в умовах формування інноваційного ринку, зокрема поняття інноваційної політики; еволюцію розвитку інноваційної політики; державну інноваційну політику; регіональну інноваційну політику; інноваційну політику корпоративних структур; взаємозв’язок інноваційної політики та інноваційної стратегії на мікрорівні; напрями реалізації інноваційної політики; оцінку ефективності та результативності інноваційної політики.
Descrición: Під інноваційною політикою слід розуміти комплекс принципів та взаємопідтримуючих економічних, правових, організаційних і соціальних методів планування, стимулювання, регулювання та контролю процесів інноваційної діяльності в науково-технічній та виробничій сферах. Основним завдання державних органів є визначення мети інноваційної політики, основних принципів її здійснення, а також механізму реалізації відповідних заходів. Метою інноваційної політики провідних країн світу є сприяння розвитку науки й техніки, підвищення інноваційної активності, що забезпечує конкурентоспроможність національної продукції на світовому ринку, обороноздатність країни, покращує екологічну ситуацію, а також сприяє розвитку венчурного довгострокового бізнесу. Виходячи з цієї мети, держава визначає пріоритетні напрями розвитку інноваційної діяльності та обирає основні шляхи підтримки підприємств, які працюють над виконанням державних інноваційних програм.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/21457
Copyright owner: © Нагорняк Г.С.
Aparece nas ColecciónsНаукові публікації працівників кафедри управління інноваційною діяльністю та сферою послуг

Arquivos neste item
Arquivo Descrición TamañoFormato 
Методичні рекомендації.doc707 kBMicrosoft WordVer/abrir


Todos os documentos en Dspace estan protexidos por copyright, con todos os dereitos reservados

Ferramentas administrativas