Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/21456
Назва: Методичні рекомендації до виконання курсового проекту з дисципліни “Інноваційна політика” (для студентів спеціальності 8.03060102 “Менеджмент інноваційної діяльності” усіх форм навчання)
Автори: Нагорняк, Галина Степанівна
Бібліографічний опис: Методичні рекомендації до виконання курсового проекту з дисципліни “Інноваційна політика” (для студентів спеціальності 8.03060102 “Менеджмент інноваційної діяльності” усіх форм навчання) / Укл.: Нагорняк Г.С. – Тернопіль: ТНТУ, 2017. – 84 с.
Дата публікації: 2017
Дата подання: 30-бер-2017
Видавництво: ТНТУ імені Івана Пулюя
Країна (код): UA
Місце видання, проведення: Тернопіль: ТНТУ
Теми: інновація
інноваційна політика
підприємство
Короткий огляд (реферат): Навчальна дисципліна “Інноваційна політика” є однією з найскладніших, тому що її положення і методи ґрунтуються на дисциплінах “Інноваційний менеджмент”, “Інтелектуальна власність”, “Трансфер технологій”, “Економіка підприємства”, “Економіко-математичні методи”, “Економічний аналіз”, “Маркетинг”, “Фінансовий менеджмент”, “Управління персоналом” та ін. Результати застосування на практиці знань, отриманих при вивченні зазначених дисциплін, реалізуються в навчальній дисципліні “Інноваційна політика”, що у свою чергу є основним інструментом економії ресурсів, поліпшення якості товарів і підвищення добробуту народу. Мета написання курсового проекту полягає в закріпленні і поглибленні теоретичних знань, здобутих у процесі вивчення навчальної дисципліни “Інноваційна політика”, набутті студентами вміння самостійно працювати з навчальною, спеціальною літературою і статистичними матеріалами. Під час написання роботи студенти повинні вивчити законодавчі акти, літературні джерела, у яких розглядаються питання обраної теми, зробити узагальнення і висновки. У роботі студент зобов’язаний розкрити зміст обраної теми, показати знання літературних джерел і нормативних актів.
Опис: Курсовий проект – це самостійна робота, яка виконує кваліфікаційну функцію, тобто готується з метою захисту. Основне завдання її автора – продемонструвати рівень своєї кваліфікації, вміння самостійно вести науковий пошук і вирішувати конкретні практичні завдання. Відповідно до встановлених вимог, курсовий проект повинна відповідати державним стандартам Вищої школи. Насамперед вона має бути виконана автором самостійно на основі опрацьованого найновішого теоретичного, статистичного і практичного матеріалу, містити аргументовані висновки й обґрунтовані пропозиції і рекомендації з удосконалення інноваційної політики підприємств, методик проведення інноваційного, стратегічного, економічного аналізу на досліджуваному об’єкті, забезпечувати професійний, логічно послідовний виклад і оформлення матеріалу. Методичні вказівки до написання курсового проекту містять загальні вимоги з організації самостійної роботи студента, тобто з підготовки, оформлення і захисту курсового проекту. Вони включають тематику курсових робіт, рекомендації з вибору й обґрунтування теми дослідження, послідовність виконання роботи, аналіз та узагальнення викладеного матеріалу, оформлення, підбір і вивчення спеціальної літератури. У них визначені загальні вимоги щодо оформлення роботи (нумерація, ілюстрації, таблиці, формули, посилання), визначений контроль з боку кафедри за видачею завдання на курсовий проект та календарного плану її виконання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/21456
Власник авторського права: © Нагорняк Г.С.
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації працівників кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Методичні рекомендації.doc1,49 MBMicrosoft WordПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора