Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4503

Назва: Пристрій для шліфування сферичних поверхонь
Інші назви: Device for grinding spherical surfaces
Устройство для шлифования сферических поверхностей
Автори: Івасечко, Роман Романович
Білик, Стефанія Григорівна
Гевко, Ігор Богданович
Квас, Мирон Іванович
Bilyk, Stefania Hryhorivna
Hevko, Ihor Bohdanovych
Ivasechko, Roman Romanovych
Kvas, Myron Ivanovych
Билык, Стефания Григорьевна
Гевко, Игорь Богданович
Ивасечко, Роман Романович
Квас, Мирон Иванович
Бібліографічний опис: Патент 58955 UA, МПК B24B 11/00. Пристрій для шліфування сферичних поверхонь [Текст] / Гевко Ігор Богданович, Івасечко Роман Романович, Квас Мирон Іванович, Білик Стефанія Григорівна (Україна) - опубл. 26.04.2011.
Patent 58955 UA, MPK B24B 11/00. Device for grinding spherical surfaces [Text] / Kvas Myron Ivanovych, Ivasechko Roman Romanovych, Bilyk Stefania Hryhorivna, Hevko Ihor Bohdanovych (Ukraine) - publ. 26.04.2011.
Патент 58955 UA, МПК B24B 11/00. Устройство для шлифования сферических поверхностей [Текст] / Квас Мирон Иванович, Ивасечко Роман Романович, Билык Стефания Григорьевна, Гевко Игорь Богданович (Украина) - опубл. 26.04.2011.
Дата публікації: 26-кві-2011
Теми: B24B 11/00
верстати або пристрої, у тому числі допоміжні, для шліфування сферичних поверхонь або ділянок цих поверхонь
пристосування для них
Короткий огляд (реферат): Пристрій для шліфування сферичних поверхонь, який містить приводний диск, який обертається з можливістю горизонтального і вертикального переміщення, привід, підпружинений плунжер, кульки, який відрізняється тим, що пристрій містить корпус, зверху до якого жорстко встановлений бункер з кульками, а знизу бункера виконано вікно для їх подачі в циліндр подавального механізму, який розміщений горизонтально і внутрішній отвір якого є у взаємодії з кульками, лівий кінець циліндра є відкритим для подачі кульок в зону різання, які є у взаємодії з п’єзоелектричними датчиками, які встановлені в діаметрально протилежних місцях отвору, а під кулькою, яка є у взаємодії з шліфувальним кругом, виконано вікно більшого діаметра, ніж зовнішній діаметр кульки, під цим вікном встановлена відкидна кришка на осі і підтиснута пружиною, яка є у взаємодії з дном циліндра і кінець якої під’єднаний до троса, який другим кінцем під’єднаний до пульта керування відомої конструкції (на кресленні не показано), а з правої сторони циліндра кульки підтиснуті плунжером з стискувальною пружиною, а з правого торця циліндра встановлений ноніус з шкалою заміру, який під’єднаний до аналого-цифрового підсилювача, комп’ютера і пульта керування.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4503
Інші ідентифікатори: 58955
Власник авторського права: ® Гевко Ігор Богданович, Івасечко Роман Романович, Квас Мирон Іванович, Білик Стефанія Григорівна
Тип вмісту : Other
Розташовується у зібраннях:2011Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.