Please use this identifier to cite or link to this item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4091

Title: Контрольний пристрій для заміру конструктивних параметрів деталей типу “тіл обертання”
Other Titles: Device for monitoring and measuring parameters of cylindrical rotary components
Устройство для контроля и измерения параметров цилиндрических вращающихся деталей
Authors: Геник, Ігор Степанович
Дзюра, Володимир Олексійович
Колісник, Олег Анатолійович
Левенець, Володимир Богданович
Ляшук, Олег Леонтійович
Dziura, Volodymyr Oleksiiovych
Henyk, Ihor Stepanovych
Levenets, Volodymyr Bohdanovych
Liashuk, Oleh Leontiiovych
Геник, Игорь Степанович
Дзюра, Владимир Алексеевич
Левенец, Владимир Богданович
Ляшук, Олег Леонтьевич
Bibliographic description (Ukraine): Патент 14464 UA, МПК G01B 3/20. Контрольний пристрій для заміру конструктивних параметрів деталей типу “тіл обертання” [Текст] / Колісник Олег Анатолійович, Дзюра Володимир Олексійович, Левенець Володимир Богданович, Ляшук Олег Леонтійович, Геник Ігор Степанович (Україна) - опубл. 15.05.2006.
Patent 14464 UA, MPK G01B 3/20. Device for monitoring and measuring parameters of cylindrical rotary components [Text] / Liashuk Oleh Leontiiovych, Levenets Volodymyr Bohdanovych, Dziura Volodymyr Oleksiiovych, Henyk Ihor Stepanovych (Ukraine) - publ. 15.05.2006.
Патент 14464 UA, МПК G01B 3/20. Устройство для контроля и измерения параметров цилиндрических вращающихся деталей [Текст] / Ляшук Олег Леонтьевич, Левенец Владимир Богданович, Дзюра Владимир Алексеевич, Геник Игорь Степанович (Украина) - опубл. 15.05.2006.
Issue Date: 15-May-2006
Keywords: G01B 3/20
штангенциркулі
Abstract: Контрольний пристрій для заміру конструктивних параметрів деталей типу «тіл обертання», який виконано у вигляді основи з вертикальною стійкою, установного елемента у вигляді вала і затискних елементів, індикаторної головки з вимірювальним щупом, напрямними і кріпильними елементами, який відрізняється тим, що вал консольно встановлений у вертикальну стійку типу "ластівчина хвоста" в підшипниках кочення з можливістю обертання, на валу по посадці ковзання встановлено розпірний шнек, який є у взаємодії з внутрішнім отвором деталі типу "тіла обертання", довжина якого є меншою від довжини його ступиці, зі сторони вільного кінця вала розпірний шнек є у взаємодії з хрестовиною, яка має вільне переміщення в осьовому напрямку у відповідному пазу вала, причому габаритні розміри хрестовини є меншими від зовнішнього діаметра розпірного шнека, крім того хрестовина за допомогою плунжера жорстко з’єднана з головкою гвинта, зовнішні розміри якої є меншими внутрішнього отвору деталі типу "тіла обертання", крім того індикаторні головки з’єднані з датчиками-перетворювачами і далі з комп’ютерною системою, в яку занесені параметри еталонної деталі.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4091
Other Identifiers: 14464
Copyright owner: ® Колісник Олег Анатолійович, Дзюра Володимир Олексійович, Левенець Володимир Богданович, Ляшук Олег Леонтійович, Геник Ігор Степанович
Content type: Other
Appears in Collections:2006Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.