Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/3928

Назва: Штамп для виготовлення профільних спіралей шнеків
Інші назви: Stamp for manufacturing of profile spirals of screws
Штамп для изготовления профильных спиралей шнеков
Автори: Васильків, Василь Васильович
Гевко, Іван Богданович
Пилипець, Михайло Ількович
Радик, Дмитро Леонідович
Hevko, Ivan Bohdanovych
Pylypets, Mykhailo Ilkovych
Radyk, Dmytro Leonidovych
Vasylkiv, Vasyl Vasyliovych
Василькив, Василий Васильевич
Гевко, Иван Богданович
Пилипец, Михаил Илькович
Радик, Дмитрий Леонидович
Бібліографічний опис: Патент 53986 UA, МПК B21D 11/06. Штамп для виготовлення профільних спіралей шнеків [Текст] / Пилипець Михайло Ількович, Радик Дмитро Леонидович, Гевко Іван Богданович, Васильків Василь Васильович (Україна) - опубл. 17.02.2003.
Patent 53986 UA, MPK B21D 11/06. Stamp for manufacturing of profile spirals of screws [Text] / Vasylkiv Vasyl Vasyliovych, Hevko Ivan Bohdanovych, Radyk Dmytro Leonidovych, Pylypets Mykhailo Ilkovych (Ukraine) - publ. 17.02.2003.
Патент 53986 UA, МПК B21D 11/06. Штамп для изготовления профильных спиралей шнеков [Текст] / Василькив Василий Васильевич, Гевко Иван Богданович, Радик Дмитрий Леонидович, Пилипец Михаил Илькович (Украина) - опубл. 17.02.2003.
Дата публікації: 17-лют-2003
Теми: B21D 11/06
гнучка виробів у гвинтову або спіральну форму
виготовлення виробів з колінами повторюваної форми, наприклад змійовиків
Короткий огляд (реферат): Штамп для виготовлення профільних спіралей шнеків, який містить закріплений на верхній плиті пуансон, а також закріплені на нижній плиті рухомі ступеневі півматриці з приводом їх обертання, виконаним у вигляді зубчасто-рейкової передачі, який відрізняється тим, що пуансон виконаний у вигляді ступеневого валка, профіль виконання поверхні більшого ступеня якого відповідає профілю внутрішнього контуру профільної спіралі шнека, а інші ступені виконані призматичними у поперечному їх перерізі, а своїми меншими крайніми ступенями він встановлений в отворах двох траверс, які за допомогою утримуючої плити закріплені до верхньої плити, і виконані у вигляді призматичних брусів з призматичними виступами, які виконані на їх кінцях з боку протилежного до розміщення отворів кріплення ступеневиго валка, при цьому траверси встановлені з можливістю переміщення разом з утримуючою та верхньою плитами по циліндричних напрямних, закріплених на нижній плиті, та встановлених в наскрізних отворах, виконаних на призматичних виступах траверси, а твірні поверхонь більших ступенів півматриць виконані профільними, з розміщеними на них профільними гвинтовими канавками з кутом нахилу їх гвинтової лінії відповідним куту нахилу гвинтової лінії, виконуваної профільної спіралі шнека.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/3928
Інші ідентифікатори: 53986
Власник авторського права: ® Пилипець Михайло Ількович, Радик Дмитро Леонидович, Гевко Іван Богданович, Васильків Василь Васильович
Тип вмісту : Other
Розташовується у зібраннях:2003Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.