DSpace
Зареєструватися
українська русский English polski français
Deutsch español italiano svenska
中文 Ελληνικά norsk
日本語 magyar
čeština
   

ELARTU — Інституційний репозитарій ТНТУ імені Івана Пулюя >
Авторські публікації дослідників >
Зібрання книг >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/18323

Назва: Класи варіантності сиґналів і їх лінійних перетворень та чисельні методи – висліди системного аналізу ряду Тейлора
Автори: Драґан, Ярослав Петрович
Грицюк, Юрій Іванович
Сікора, Любомир Степанович
Яворський, Богдан Іванович
Паляниця, Юрій Богданович
Дата публікації: 1-гру-2016
Ключові слова: systems analysis
Taylor
linear image of signals and systems
Numerical Methods
numerical integration
Fourier integral
invariance characteristics
stationary process
Bessel operator
Sturm-Liouville operator
Короткий огляд (реферат): An overview of the ideas and achievements research originated from the system analysis of the Taylor series application if considered. It was shown the importance of system analysis in research of the image signals and systems. Mentioned line of research, based on the Taylor series of properties improve numerical methods of differentiation and integration of spreadsheet functions.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/18323
Перелік літератури: 1. Войчишин К.С. О простой стохастической модели естественных ритмических процессов / К.С. Войчишин, Я.П. Драган // Отбор и передача информации. – 1971. – Вып. 29. – С. 7-15. 2. Грицюк Ю.І. Чисельне інтегрування табличних функцій для однієї змінної з використанням многочлена Тейлора / Ю.І. Грицюк, Я.П. Драґан // Науковий вісник НЛТУ України : зб. на¬ук.-техн. праць. – Львів : РВВ НЛТУ України. – 2016. – Вип. 26.3. – С. 350-360. 3. Драган Я.П. Анализ линейных систем и нестационарных процессов / Я.П. Драґан, Я.О. Дубров, В.М. Михайловский // Вопросы передачи информа-ции, 1963. – Вып. 2. – С. 29-43. 4. Драґан Я.П. До теорії нестаціонарних випадкових процесів / Я.П. Драґан, Я.О. Дубров, В.М. Михайловський // Доповіді АН УРСР, 1962. – № 9. – С. 1162-1165. 5. Драган Я.П. Модели сигналов в линейных системах / Я.П. Драган. – К. : Изд-во "Наук. думка", 1972. – 303 с. 6. Драган Я.П. Некоторые общие свойства линейных преобразований / Я.П. Драган, Я.А. Дубров, В.М. Михайловский // Вопросы передачи информации, 1963. – Вып. 2. – С. 5-28. 7. Драган Я.П. О влиянии поверхностных волн на передачу модулированных сигналов / Я.П. Драган, В.М. Михайловский, И.Н. Яворский // Отбор и передача информации. – 1971. – Вып. 28. – С. 27-36. 8. Драган Я.П. О периодически коррелированных случайных процессах и системах с периодически изменяющимися параметрами / Я.П. Драган // Отбор и передача информации. – 1969. – Вып. 22. – С. 27-33. 9. Драган Я.П. Ритмика морского волнения и подводные акустические сигналы / Я.П. Драган, И.Н. Яворский. – К. : Изд-во "Наук. думка", 1982. – 248 с. 10. Драґан Я.П. Основи сучасної теорії стохастичних сигналів: енергетична концепція, математичний апарат, фізичне тлумачення / Я. П. Драган, Л. С. Сікора, Б. І. Яворський. – Львів : Центр стратегічних досліджень екобіотехнічних систем, 1999. – 133 с. 11. Драган Я.П. Системний аналіз стану та обґрунтування основ сучасної теорії стохастичних сиґналів: енергетична концепція, математичний субстрат, фізичне тлумачення : монографія / Я.П. Драґан, Л.С. Сікора, Б.І. Яворський. – Львів : НВФ "Українські технології" 2014. – 240 с. 12. Драґан Я.П. Системний аналіз статистичного оцінювання станів стохастичної вібраційної системи і принципу шунтування / Я.П. Драґан, Ю.І. Грицюк, Ю.Б. Паляниця // Науковий вісник НЛТУ України : зб. на¬ук.-техн. праць. – Львів : РВВ НЛТУ України. – 2016. – Вип. 26.1. – С. 395-402. 13. Драган Я.П. Структура и представление моделей стохастических сигналов / Я.П. Драган. – К. : Изд-во "Наук. думка", 1980. – 384 с. 14. Фильц Р.В. Алгоритм вычисления на ЭВМ многочлена Тейлора и его производных / Р.В. Фильц, М.В. Коцюба, Ю.И. Грицюк // Электромеханика : Изв. вузов. – 1991. – № 5. – С. 5-10. 15. Delsarte J. Sur une extention de la fomule de Taylor // J. math. pures et appl. Ser. 9, 1938. – T. 17. – Pp. 213-231.
Розташовується у зібраннях:Зібрання книг

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
for_elartu ОМIСПI'2016_Драган_Я.П._2.pdf642,26 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард 
Зворотний зв’язок
Якщо Ви знайшли помилку, або інформація на сайті неточна — натисніть „Ctrl+Enter“ та виправте неточність. Дякуємо! Система Orphus