Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/33061
Назва: Віконна система
Автори: Ігнатьєва, Вікторія Борисівна
Приналежність: Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, м. Тернопіль, к.т.н., доцент
Бібліографічний опис: Пат. 142703 U, Україна МПК (2020) Е06В 3/00, МПК (2006) Е06В 3/68. Віконна система / Ігнатьєва В.Б.; патентовласник Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя. – № u 201911666; заявл. 05.12.2019; опубл. 25.06.2020, Бюл. № 12.
№ патенту: 142703
Дата публікації: 25-чер-2020
Дата подання: 5-гру-2019
Дата внесення: 6-гру-2020
Видавництво: Державне підприємство "Український інститут інтелектуальної власності"
Країна (код): UA
Місце видання, проведення: Бюлетень "Промислова власність", № 12, 2020 р.
Теми: віконна система
Короткий огляд (реферат): Використання: при виробництві вікон для житлових, суспільних, виробни-чих і допоміжних приміщень. Сутність: віконна система містить раму 1, стулкові або глухі елементи 2 різних видів і конструкцій, у середині яких встановлений склопакет 3. Зов-нішня сторона 4 рами 1 і стулкових або глухих елементів 2 виготовлена з будь-яких металопластикових профільних елементів. Внутрішня сторона 5 рами 1 і стулкових або глухих елементів 2 утворюється двома скріпленими між собою конструкціями 6 і 7. Конструкція 6 виготовлена з тих самих ме-талопластикових профільних елементів, що і зовнішня сторона 4 рами 1 та стулкових або глухих елементів 2 віконної системи і має ідентичну їм фор-му. Вона кріпіться з зовнішньою стороною 4 рами 1 та стулкових або глу-хих елементів 2 будь-яким відомим способом, наприклад є єдиним цілим. Конструкція 7 виконана з дерева і має форму ідентичну металопластико-вому профілю. Обидві конструкції 6 і 7 внутрішньої сторони 5 рами 1 і стулкових або глухих елементів 2 скріплені між собою будь-яким відомим способом, наприклад саморізами у зоні їх з’єднання. Скріплення здійснено таким чином, що дерев’яна конструкція 7 є лицьовою внутрішньою сторо-ною віконної системи. Конструкція 7 внутрішньої сторони 5 рами 1 та сту-лкових або глухих елементів 2, яка виготовлена з дерева, зі сторони скрі-плення її з конструкцією 6 внутрішньої сторони 5 рами 1 та стулкових або глухих елементів 2, яка виготовлена з металопластикових профільних еле-ментів, по всьому периметру має паз 8. В паз 8 вставлений будь-який теп-лозберігаючий матеріал 9, наприклад пінополістирол, або планка з тепло-відбивним покриттям. Розміри паза 8 вибрані відповідно до розмірів теп-лозберігаючого матеріалу 9, враховуючи, що ширина буртика паза 8 та товщина тіла конструкції 7 внутрішньої сторони 5 рами 1 та стулкових або глухих елементів 2, яка виготовлена з дерева забезпечують жорсткість і міцність цієї конструкції. Товщина склопакету 3 враховує товщину де-рев’яної конструкції 7 внутрішньої сторони 5 рами 1 і стулкових або глу-хих елементів 2. Технічні переваги: простота виробництва; збільшення теплозахисту та звукоізоляції віконної системи, що дозволяє підвищити якість виробу.
Зміст: Використання: при виробництві вікон для житлових, суспільних, виробни-чих і допоміжних приміщень. Сутність: віконна система містить раму 1, стулкові або глухі елементи 2 різних видів і конструкцій, у середині яких встановлений склопакет 3. Зов-нішня сторона 4 рами 1 і стулкових або глухих елементів 2 виготовлена з будь-яких металопластикових профільних елементів. Внутрішня сторона 5 рами 1 і стулкових або глухих елементів 2 утворюється двома скріпленими між собою конструкціями 6 і 7. Конструкція 6 виготовлена з тих самих ме-талопластикових профільних елементів, що і зовнішня сторона 4 рами 1 та стулкових або глухих елементів 2 віконної системи і має ідентичну їм фор-му. Вона кріпіться з зовнішньою стороною 4 рами 1 та стулкових або глу-хих елементів 2 будь-яким відомим способом, наприклад є єдиним цілим. Конструкція 7 виконана з дерева і має форму ідентичну металопластико-вому профілю. Обидві конструкції 6 і 7 внутрішньої сторони 5 рами 1 і стулкових або глухих елементів 2 скріплені між собою будь-яким відомим способом, наприклад саморізами у зоні їх з’єднання. Скріплення здійснено таким чином, що дерев’яна конструкція 7 є лицьовою внутрішньою сторо-ною віконної системи. Конструкція 7 внутрішньої сторони 5 рами 1 та сту-лкових або глухих елементів 2, яка виготовлена з дерева, зі сторони скрі-плення її з конструкцією 6 внутрішньої сторони 5 рами 1 та стулкових або глухих елементів 2, яка виготовлена з металопластикових профільних еле-ментів, по всьому периметру має паз 8. В паз 8 вставлений будь-який теп-лозберігаючий матеріал 9, наприклад пінополістирол, або планка з тепло-відбивним покриттям. Розміри паза 8 вибрані відповідно до розмірів теп-лозберігаючого матеріалу 9, враховуючи, що ширина буртика паза 8 та товщина тіла конструкції 7 внутрішньої сторони 5 рами 1 та стулкових або глухих елементів 2, яка виготовлена з дерева забезпечують жорсткість і міцність цієї конструкції. Товщина склопакету 3 враховує товщину де-рев’яної конструкції 7 внутрішньої сторони 5 рами 1 і стулкових або глу-хих елементів 2. Технічні переваги: простота виробництва; збільшення теплозахисту та звукоізоляції віконної системи, що дозволяє підвищити якість виробу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/33061
Власник авторського права: Ігнатьєва Вікторія Борисівна
URL-посилання пов’язаного матеріалу: https://base.uipv.org/searchINV/search.php?action=search
Тип вмісту: Patent
Розташовується у зібраннях:2020

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Пат.142703.pdf167,75 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.