Please use this identifier to cite or link to this item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/31108
Title: Моделювання динамічного опромінення для фотомедичних технологій при неперервності контролю параметрів процесу
Authors: Кузь, Василь Іванович
Ткачук, Роман Андрійович
Івах, Марія
Bibliographic description (Ukraine): Проведено аналіз методів дослідження і встановлено причини неефективного лікувального опромінення поверхні біооб’єкту в процесі фотоферезу. Вибрана математична модель динамічного імпульсного опромінення і сформульовано критерії для оперативного контролю параметрів оптико- електронних пристроїв з узгодженням стану об’єкту в процесі проведення процедури. Проведено імітаційне моделювання та вибрано параметри регулювання керованим оптичним випромінюванням для побудови пристроїв з врахуванням взаємодії із біооб’єктом для підвищення ефективності проведення фотоферезу.
Issue Date: 2013
Date of entry: 11-Feb-2020
Publisher: СумДУ
Country (code): UA
UDC: 621.384.4
Keywords: ультрафіолетова світлодіодна матриця, динамічне опромінення біооб’єкту, просторово-енергетична модуляція, зворотній зв'язок, доза ультрафіолетового випромінювання.
Abstract: Проведено аналіз методів дослідження і встановлено причини неефективного лікувального опромінення поверхні біооб’єкту в процесі фотоферезу. Вибрана математична модель динамічного імпульсного опромінення і сформульовано критерії для оперативного контролю параметрів оптико- електронних пристроїв з узгодженням стану об’єкту в процесі проведення процедури. Проведено імітаційне моделювання та вибрано параметри регулювання керованим оптичним випромінюванням для побудови пристроїв з врахуванням
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/31108
Copyright owner: Кузь Василь Іванович
Content type: Article
Appears in Collections:Зібрання статей

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Вісник СумДУ. Серія “Технічні науки”, №2’ 2013.pdfКузь Василь Іванович285,57 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.