Please use this identifier to cite or link to this item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/29085

Title: Про один підхід до дослідження розв’язків різницевих рівнянь з нелінійними крайовими умовами
Other Titles: About one approach investigation of solution of difference equations with non-linear boundary conditions
Authors: Романюк, Л.
Скрук, О.
Чорний, Володимир Степанович
Romanyuk, L.
Skruk, O.
Chorniy, V.
Affiliation: Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
Bibliographic description (Ukraine): Романюк Л. Про один підхід до дослідження розв’язків різницевих рівнянь з нелінійними крайовими умовами / Л. Романюк, О. Скрук, В. Чорний // Вісник ТДТУ. — Т. : ТДТУ, 2007. — Том 12. — № 2. — С. 152–156. — (Математичне моделювання. Математика. Фізика).
Bibliographic description (International): Romanyuk L., Skruk O., Chorniy V. (2007) Pro odyn pidkhid do doslidzhennia rozviazkiv riznytsevykh rivnian z neliniinymy kraiovymy umovamy [About one approach investigation of solution of difference equations with non-linear boundary conditions]. Scientific Journal of TSTU (Tern.), vol. 12, no 2, pp. 152-156 [in Ukrainian].
Is part of: Вісник Тернопільського державного технічного університету, 2 (12), 2007
Scientific Journal of the Ternopil State Technical University, 2 (12), 2007
Journal/Collection: Вісник Тернопільського державного технічного університету
Issue: 2
Volume: 12
Issue Date: 22-May-2007
Submitted date: 2-Apr-2007
Publisher: ТДТУ
TSTU
UDC: 517.9
Number of pages: 5
Page range: 152-156
Start page: 152
End page: 156
Abstract: Робота присвячена дослідженню розв’язків крайових задач в нелінійних різницевих рівняннях з нелінійними крайовими умовами. Обґрунтовується підхід, який базується на побудові крайової задачі з лінійними крайовими умовами, що розглядається з певною системою визначальних рівнянь.
The article is dedicated to the investigation of solutions of the boundary value problems in non-linear difference equations and non-linear boundary conditions. We substantiate the approach which is based on the construction of the equivalent boundary value problem with linear boundary conditions. This approach is examined together with a certain system of determining equations.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/29085
ISSN: 1727-7108
Copyright owner: © Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя, 2007
References (Ukraine): 1. Митропольский Ю.А., Самойленко А.М., Мартинюк Д.И. Системы эволюционных уравнений с периодическими и условно периодическими коэффициентами.─ Киев : Наук. думка, 1985.─ 216 с.
2. Самойленко А.М. Численно-аналитический метод исследования периодических систем обыкновенных дифференциальных уравнений. // Укр. мат. журн.− 1965.−17, №4.− С. 16-23.
3. А.М.Самойленко, Н.И.Ронто Численно-аналитические методы в теории краевых задач обыкновенных дыфференциальных уравнений.− К., Наукова думка, 1992.
4. Лучка А.Ю. Про новий підхід до дослідження періодичних крайових задач до диференціальних рівнянь // Нелінійні коливання.─ 2000.─ №4 - С. 474─488.
References (International): 1. Mitropolskii Iu.A., Samoilenko A.M., Martiniuk D.I. Sistemy evoliutsionnykh uravnenii s periodicheskimi i uslovno periodicheskimi koeffitsientami.─ Kiev : Nauk. dumka, 1985.─ 216 p.
2. Samoilenko A.M. Chislenno-analiticheskii metod issledovaniia periodicheskikh sistem obyknovennykh differentsialnykh uravnenii., Ukr. mat. zhurn.− 1965.−17, No 4.− P. 16-23.
3. A.M.Samoilenko, N.I.Ronto Chislenno-analiticheskie metody v teorii kraevykh zadach obyknovennykh dyfferentsialnykh uravnenii.− K., Naukova dumka, 1992.
4. Luchka A.Yu. Pro novyi pidkhid do doslidzhennia periodychnykh kraiovykh zadach do dyferentsialnykh rivnian, Neliniini kolyvannia.─ 2000.─ No 4 - P. 474─488.
Content type: Article
Appears in Collections:Вісник ТДТУ, 2007, том 12, № 2



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.