Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/27872
Назва: Управління розвитком промислових підприємств в умовах економічної нестабільності.
Автори: Тарасова, Ганна Олександрівна
Приналежність: к.е.н., доцент, Київський національний університет технології та дизайну
Бібліографічний опис: Тарасова Г.О. Управління розвитком промислових підприємств в умовах економічної нестабільності. Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.04 - Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). - Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя, Міністерство освіти і науки України. - Тернопіль, 2019 рік.
Дата публікації: 2019
Видавництво: Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя
Країна (код): UA
Науковий керівник: Храпкіна, Валентина Валентинівна
УДК: 65.01:[334.716:621](043.3)
Теми: управління, антисипативне управління, розвиток, промислове підприємство, криза, моделювання, економічна нестабільність.
Серія/номер: спеціальність 08.00.04 — „Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)“;
Короткий огляд (реферат): Розроблено науково-методичний підхід до прогнозування кризових явищ при управлінні промисловим підприємством, який враховує особливості виникнення зовнішніх та внутрішні криз. Вперше розроблено комбінаторний підхід до розвитку промислового підприємства в умовах складних криз. Запропоновано науково-методичний підхід щодо активізації антикризових стратегій розвитку промислового підприємства на підставі слабких сигналів. Розроблено науково-методичний підхід щодо адаптаційної диверсифікації розвитку промислового підприємства в умовах економічної нестабільності, який базується на оцінці наявних та потенційних криз та формалізації оцінки наслідків кризи. З метою підвищення стійкості розвитку промислового підприємства, ефективності управління змінами та адаптацією до нових умов господарювання в зовнішньому середовищі, вперше на базі комбінаторного та антисипативного підходів, запропоновано концепцію управління розвитком промислового підприємства в умовах економічної нестабільності. Удосконалені комплексний підхід до оптимізації розвитку промислових підприємств в різних умовах функціонування, науково-методичний підхід до забезпечення планування роботи з сигналами в антисипативному управлінні розвитком промислового підприємства на основі використання мережевої моделі, ітераційний підхід до моніторингу зовнішнього середовища в умовах економічної нестабільності, науково-методичний підхід до оцінки потенціалу розвитку промислового підприємства за різних умов господарювання на базі референтної моделі. Розвинуті модель інформаційного забезпечення аналізу потенціалу розвитку промислового підприємства в умовах економічної нестабільності, науково-методичний підхід проведення оцінки стійкості розвитку промислового підприємства в умовах економічної нестабільності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/27872
Власник авторського права: ТАРАСОВА ГАННА ОЛЕКСАНДРІВНА
Тип вмісту : Dissertation Abstract
Розташовується у зібраннях:08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
тарасова_в2.pdf2,06 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.