Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/25986
Назва: Гичкозбиральна машина
Автори: Рибак, Тимофій Іванович
Цьонь, Ганна Богданівна
Сташків, Микола Ярославович
Цьонь, Олег Петрович
Довбуш, Тарас Анатолійович
Хомик, Надія Ігорівна
Приналежність: Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя
Бібліографічний опис: Патент № 127089, Україна, МПК A01D 23/02. Гичкозбиральна машина / Рибак Т.І.; Цьонь Г.Б., Сташків М.Я.; Цьонь О.П.; Довбуш Т.А.; Хомик Н.І.; № u201802684; заявл. 16.03.2018; опубл. 10.07.2018, Бюл. № 13.
№ патенту: 127089
Дата публікації: 2018
Країна (код): UA
Теми: Гичкозбиральна машина
Короткий огляд (реферат): Корисна модель відноситься до галузі сільськогосподарського машинобудування, особливо до пристроїв для збирання гички з головок коренеплодів.
Опис: Гичкозбиральна машина, яка містить раму, на якій послідовно встановлені опорні колеса, горизонтальний ротор, на барабані якого закріплені гичкозрізувальні ножі, шнек, на барабані якого по гвинтовій лінії закріплено спіральні витки, обрізувачі головок коренеплодів, кожен з яких виконаний у вигляді паралелограмної підвіски з верхньою та нижньою тягами, на кронштейні якої змонтовано гребінчастий копір і плоский ніж, який відрізняється тим, що плоский ніж оснащений блоком приводу, який жорстко прикріплений до опорної пластини та додатковою тягою, яка виконана у вигляді стержня, який одним кінцем шарнірно прикріплений до гребінчастого копіра, а іншим кінцем встановлений з можливістю вертикального переміщення у трубці в якій розміщений електричний датчик, що жорстко приєднаний до вільного кінця пружини стиску, яка іншим кінцем жорстко прикріплена до трубки, що шарнірно з’єднана з верхньою тягою паралелограмної підвіски.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/25986
Тип вмісту : Patent
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації працівників кафедри транспортних технологій та механіки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
get_pdf.pdf206,35 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора