Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/25627
Назва: Методичні вказівки для підготовки до поточного оцінювання компетентності з дисципліни «Інженерні споруди». Частина 2.
Автори: Ігнатьєва, Вікторія Борисівна
Приналежність: Тернопільській національний технічний університет імені Івана Пулюя, кафедра будівельних конструкцій
Бібліографічний опис: Методичні вказівки для підготовки до поточного оцінювання компетентності з дисципліни «Інженерні споруди». Частина 2. (для студентів спеціальності 192 – «Будівництво та цивільна інженерія») / Укл.: В.Б. Ігнатьєва. – Тернопіль: вид-во ТНТУ ім. І. Пулюя, 2018 – 51 с.
Дата публікації: 19-чер-2018
Країна (код): UA
УДК: 624
625
626
627
ББК: 38.712
Теми: компетентність
оцінювання
тести
споруди
будівництво
тунелі
метро
підпірні стінки
водогосподарські споруди
Кількість сторінок: 51
Короткий огляд (реферат): У методичних вказівках наведені тестові завдання, структуровані за темами, які дозволяють перевірити компетентність студентів з дисципліни «Інженерні споруди» за темами: класифікація, конструкції і проектування тунелів і метро; розрахунок конструкцій тунелів і їх будівництво; водогосподарські споруди; підпірні стінки. Для кожного питання визначено його рівень складності.
Зміст: Мета і задачі вивчення дисципліни. Поточне оцінювання компетентності з дисципліни. Завдання для оцінювання компетентності за темою «Класифікація, конструкції і проектування тунелів і метро». Завдання для оцінювання компетентності за темою «Розрахунок конструкцій тунелів і їх будівництво». Завдання для оцінювання компетентності за темою «Водогосподарські споруди». Завдання для оцінювання компетентності за темою «Підпірні стінки».
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/25627
Власник авторського права: © Ігнатьєва В.Б., 2018
Перелік літератури: 1. Инженерные сооружения в транспорртном строительстве: в 2 кн. /[Саламахин П.М., Маковский Л.В., Попов В.И. и др.]; под ред. П.М. Саламахина. - М.: Издательский центр «Академия», 2007. – Кн. 1.- 352 с. 2. Строкова Л.А. Инженерные сооружения. / Л.А.Строкова. – Томск: Изд. ТПУ, 1999. – 114 с.
Тип вмісту : Methodical recommendations
Розташовується у зібраннях:Навчальна література кафедри будівельних конструкцій

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
МВ Ч2 до поточн. оцінюв. з дисц. Інж спор..pdf878,17 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора