Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/25624
Назва: Методичні вказівки для підготовки до поточного оцінювання компетентності з дисципліни «Інженерні споруди». Частина 1
Автори: Ігнатьєва, Вікторія Борисівна
Приналежність: Тернопільській національний технічний університет імені Івана Пулюя, кафедра будівельних конструкцій
Бібліографічний опис: Методичні вказівки для підготовки до поточного оцінювання компетентності з дисципліни «Інженерні споруди». Частина 1/ (для студентів спеціальності 192 – «Будівництво та цивільна інженерія») / Укл.: В.Б. Ігнатьєва. – Тернопіль: вид-во ТНТУ ім. І. Пулюя, 2017 – 70 с.
Дата публікації: 3-січ-2018
Країна (код): UA
УДК: 624
625
626
627
ББК: 38.712
Теми: компетентність
оцінювання
тести
споруди
будівництво
дроги
залізниці
мости
аеродроми
Кількість сторінок: 70
Короткий огляд (реферат): У методичних вказівках наведені тестові завдання, структуровані за темами, які дозволяють перевірити компетентність студентів з дисципліни «Інженерні споруди» за темами: поняття інженерних споруд та їх класифікація; автостради, вулиці та дороги; залізниці; мостові споруди на автомобільних і міських дорогах; аеродроми та споруди підприємств електроенергетики. Для кожного питання визначено його рівень складності.
Зміст: Мета і задачі вивчення дисципліни. Поточне оцінювання компетентності з дисципліни. Завдання для оцінювання компетентності за темою «Поняття інженерних споруд та їх класифікація. Автостради, вулиці та дороги». Завдання для оцінювання компетентності за темою «Залізниці». Завдання для оцінювання компетентності за темою «Мостові споруди на автомобільних і міських дорогах». Завдання для оцінювання компетентності за темою «Аеродроми. Споруди підприємств електроенергетики»
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/25624
Власник авторського права: © Ігнатьєва В.Б., 2018
Перелік літератури: 1. Инженерные сооружения в транспорртном строительстве: в 2 кн. /[Саламахин П.М., Маковский Л.В., Попов В.И. и др.]; под ред. П.М. Саламахина. - М.: Издательский центр «Академия», 2007. – Кн. 1.- 352 с. 2. Строкова Л.А. Инженерные сооружения. / Л.А.Строкова. – Томск: Изд. ТПУ, 1999. – 114 с. 3. Леонович И.И. Железнодорожные пути и путевое хозяйство. / И.И. Леонович. – Минск: БНТУ, 2014. – 183 с.
Тип вмісту : Methodical recommendations
Розташовується у зібраннях:Навчальна література кафедри будівельних конструкцій

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
МВ Ч1 до поточн. оцінюв. з дисц. Інж спор..pdf834,05 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора