Please use this identifier to cite or link to this item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/25108

Title: Психодіагностика / Методичний посібник для лабораторних робіт студентів денної та заочної форм навчання спеціальності “Психологія”, “Практична психологія”. Ч. ІІ.
Authors: Періг, Ірина Мирославівна
Bibliographic description (Ukraine): Періг І.М. Психодіагностика / Методичний посібник для лабораторних робіт студентів денної та заочної форм навчання спеціальності “Психологія”, “Практична психологія”. Ч. ІІ. – Тернопіль: ТНТУ імені Івана Пулюя, 2018. – 94 с.
Issue Date: 2018
Date of entry: 30-May-2018
Publisher: ТНТУ
Country (code): UA
Place of the edition/event: Тернопіль: ТНТУ імені Івана Пулюя
UDC: 159.9
Number of pages: 94
Abstract: У навчально-методичному посібнику охарактеризовано професійну діяльність психолога, особливості його самовизначення та професіоналізацію студентів-психологів. Розкрито особистісні диспозиції психолога, визначено етичні особливості його професійної діяльності, професійну компетентність практичного психолога в різних галузях. Призначений для викладачів, студентів ВНЗ спеціальності 053 “Психологія” та для широкого кола читачів.
Description: Розглянуто й затверджено на засіданні кафедри психології у виробничій сфері Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, протокол No 10 від 14.03.2018 р. Схвалено методичною комісією факультету економіки та менеджменту у виробництві Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, протокол No від 2018 р.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/25108
Content type: Methodical recommendations
Appears in Collections:Наукові публікації працівників кафедри психології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ch_2.doc1,33 MBMicrosoft WordView/Open
ch_2.djvu1,09 MBDjVuView/Open
ch_2.pdf1,06 MBAdobe PDFView/Open
ch_2__COVER.png347,47 kBimage/pngView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

Admin Tools