Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/24909

Назва: Канатний механізм завантаження складського приміщення
Автори: Рогатинський, Роман Михайлович
Никеруй, Юрій Степанович
Гевко, Роман Богданович
Ткаченко, Ігор Григорович
Бібліографічний опис: Канатний механізм завантаження складського приміщення : пат. 125377 Україна / Рогатинський Роман Михайлович, Никеруй Юрій Степанович, Гевко Роман Богданович, Ткаченко Ігор Григорович (Україна). № u 2017 11503 ; заявл. 24.11.2017 ; опубл. 10.05.2018, Бюл. № 9. 5 с. : іл.
Дата публікації: 10-тра-2018
Дата подання: 24-лис-2017
Видавництво: Український інститут інтелектуальної власності (Укрпатент)
Країна (код): UA
Теми: B65G 7/08
B65G 25/00
канатний механізм
складське приміщення
завантаження
Кількість сторінок: 5
Короткий огляд (реферат): Канатний механізм завантаження складського приміщення, який виконаний у вигляді двох опор, несучих канатів, механізму натягу канатів, роликового механізму з площадкою для розміщення штучних вантажів, який відрізняється тим, що нижня опора з механізмом натягу канатів кріпиться до внутрішньої сторони стіни складського приміщення, верхня опора кріпиться до зовнішньої сторони протилежної стіни складського приміщення, а між опорами паралельно натягнуто два канати, на яких розташовані пари роликів, що встановлені на осі, до якої кріпиться рамна конструкція з площадкою для розміщення штучних вантажів, причому верхня опора виконана у вигляді двох паралельно розташованих відносно вікна трикутноподібних ферм, що з'єднані між собою поперечною балкою, по центру якої знизу закріплений роликовий блок, зверху котрого встановлений канат, що з'єднаний з верхньою частиною рамної конструкції.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/24909
Власник авторського права: ® Рогатинський Роман Михайлович, Никеруй Юрій Степанович, Гевко Роман Богданович, Ткаченко Ігор Григорович
Тип вмісту : Patent
Розташовується у зібраннях:2018Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.