Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/24773

Назва: Методичні рекомендації для проведення практичних занять з дисципліни «Фінансовий ринок» для студентів денної та заочної форм навчання освітнього рівня «Бакалавр» напряму підготовки: 6.030508 «Фінанси і кредит», спеціальності: 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
Автори: Химич, Ірина Григорівна
Приналежність: ТНТУ ім. І. Пулюя, каф. ЕФ
Бібліографічний опис: Методичні рекомендації для проведення практичних занять з дисципліни «Фінансовий ринок» для студентів денної та заочної форм навчання освітнього рівня «Бакалавр» напряму підготовки: 6.030508 «Фінанси і кредит», спеціальності: 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» // Укл. к.е.н., доцент Химич І.Г. – Тернопіль: ТНТУ ім. І. Пулюя, 2018. – 38 с.
Дата публікації: 2018
Дата подання: 2018
Видавництво: ТНТУ
Країна (код): UA
Місце видання, проведення: Тернопіль: ТНТУ ім. І. Пулюя
УДК: 336
Теми: фінансовий ринок
фінансова політика
цінні папери
грошовий ринок
фінансові ресурси
Діапазон сторінок: 38
Короткий огляд (реферат): Методичні рекомендації для проведення практичних занять з дисципліни «Фінансовий ринок» призначені для надання практичної допомоги студентам в опануванні теоретичного матеріалу, а також формування навичок використання отриманих знань на практиці. Мета вивчення дисципліни: розкриття теоретичних та практичних основ розвитку та функціонування фінансового ринку як підсистеми фінансових відносин. Предмет дисципліни: дослідження економічного простору, на якому формуються та функціонують відносини між його учасниками з приводу купівлі-продажу фінансових активів.
Опис: Основні завдання дисципліни: 1) виявлення макроекономічної позиції фінансового ринку в системі економічних відносин; 2) розкриття взаємозв’язків між заощадженнями та інвестиціями на основі аналізу руху грошових потоків в економіці; 3) обґрунтування необхідності функціонування фінансових інструментів (цінних паперів), рух яких опосередковується взаємовідносинами між суб’єктами фінансового ринку; 4) обґрунтування необхідності державного регулювання фінансового ринку; 5) виявлення суті інфраструктури фінансового ринку, її значення для забезпечення виконання ринком своїх функцій; 6) розкриття основних відмінностей обігу різних видів цінних паперів.
Зміст: ЗМІСТ ВСТУП4Тема 1. Фінансовий ринок: сутність і основні риси5Тема 2. Структура фінансового ринку6 Тема 3. Фінансова політика держави8Тема 4. Міжнародний фінансовий ринок10Тема 5. Грошовий ринок12Тема 6. Валютний ринок14Тема 7. Ринок капіталів16Тема 8. Цінні папери, як головний інструмент фінансового ринку18Тема 9-10. Фондовий ринок та фондова біржа19Тема 11. Ринок похідних фінансових інструментів21ГЛОСАРІЙ24РЕКОМЕНДОВАНА ЛІТЕРАТУРА37
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/24773
Тип вмісту : Methodical recommendations
Розташовується у зібраннях:Навчальні матеріали кафедри економіки та фінансів

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
PR_FR_2018.doc286,5 kBMicrosoft WordПереглянути/відкрити
PR_FR_2018.djvu386,3 kBDjVuПереглянути/відкрити
PR_FR_2018.pdf327,93 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити
PR_FR_2018__COVER.png218,59 kBimage/pngПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора