Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/22516

Назва: Реформа децентралізації в Україні та розвиток місцевого самоврядування
Інші назви: Reform of decentralization in Ukraine and development of local government
Автори: Сороківська, Олена Анатоліївна
Мосій, Ольга Бориславівна
Кужда, Тетяна Іванівна
Приналежність: Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя
Бібліографічний опис: Формування демократичної моделі управління можливе лише за умови оптимального співвідношення централізації і децентралізації у сфері державного управління. Механізм взаємодії централізації і децентралізації виступає передумовою ефективності й конструктивності управління. У статті досліджено регіональні аспекти адміністративної реформи та темпи її впровадження в Україні. Здійснено аналіз змін в економічному та адміністративному житті громад після створення об’єднаних територіальних громад. Досліджено тенденції децентралізації на сучасному етапі та перспективи розвитку реформи децентралізації.
Журнал/збірник: Науковий вісник Ужгородського національного університету
Дата публікації: 2017
Дата подання: 2017
Видавництво: Ужгородський національний університет
Країна (код): UA
Місце видання, проведення: Ужгород
УДК: 332
Теми: реформа децентралізації в Україні
децентралізація, реформа, місцеве самоврядування, регіон, об’єднана територіальна громада
Діапазон сторінок: 138-141
Короткий огляд (реферат): Формування демократичної моделі управління можливе лише за умови оптимального співвідношення централізації і децентралізації у сфері державного управління. Механізм взаємодії централізації і децентралізації виступає передумовою ефективності й конструктивності управління. У статті досліджено регіональні аспекти адміністративної реформи та темпи її впровадження в Україні. Здійснено аналіз змін в економічному та адміністративному житті громад після створення об’єднаних територіальних громад. Досліджено тенденції децентралізації на сучасному етапі та перспективи розвитку реформи децентралізації.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/22516
ISBN: 2413-9971
Власник авторського права: ДВНЗ "Ужгородський національний університет", 2017
Перелік літератури: 1. Про об’єднання громад [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://decentralization.gov.ua/region. 2. Журек Л. Доходи територіальних одиниць самоврядування та система податків / Л. Журек // Узагальнення польського досвіду місцевого самоврядування та перспективні напрямки розвитку самоврядування в Україні / Упоряд. Т. Шамайда, О. Дмитренко. – К. : Україна, 2001. – 336 c. 3. Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податко- вої реформи» [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://rada.gov.ua. 4. Калачова Г. Бюджетна децентралізація: життя або смерть великих і малих міст / Г. Калачова [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.epravda.com.ua/publications/2016/11/17/611463. 5. Сас О. Що таке децентралізація і навіщо вона нам всім? - простими словами про реформу / О. Сас [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://decentralization.gov.ua/news/item/id/1862.
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:Зібрання статейУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.