Please use this identifier to cite or link to this item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/22516

Title: Реформа децентралізації в Україні та розвиток місцевого самоврядування
Other Titles: Reform of decentralization in Ukraine and development of local government
Authors: Сороківська, Олена Анатоліївна
Мосій, Ольга Бориславівна
Кужда, Тетяна Іванівна
Affiliation: Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя
Bibliographic description (Ukraine): Формування демократичної моделі управління можливе лише за умови оптимального співвідношення централізації і децентралізації у сфері державного управління. Механізм взаємодії централізації і децентралізації виступає передумовою ефективності й конструктивності управління. У статті досліджено регіональні аспекти адміністративної реформи та темпи її впровадження в Україні. Здійснено аналіз змін в економічному та адміністративному житті громад після створення об’єднаних територіальних громад. Досліджено тенденції децентралізації на сучасному етапі та перспективи розвитку реформи децентралізації.
Journal/Collection: Науковий вісник Ужгородського національного університету
Issue Date: 2017
Submitted date: 2017
Date of entry: 30-Nov-2017
Publisher: Ужгородський національний університет
Country (code): UA
Place of the edition/event: Ужгород
UDC: 332
Keywords: реформа децентралізації в Україні
децентралізація, реформа, місцеве самоврядування, регіон, об’єднана територіальна громада
Page range: 138-141
Abstract: Формування демократичної моделі управління можливе лише за умови оптимального співвідношення централізації і децентралізації у сфері державного управління. Механізм взаємодії централізації і децентралізації виступає передумовою ефективності й конструктивності управління. У статті досліджено регіональні аспекти адміністративної реформи та темпи її впровадження в Україні. Здійснено аналіз змін в економічному та адміністративному житті громад після створення об’єднаних територіальних громад. Досліджено тенденції децентралізації на сучасному етапі та перспективи розвитку реформи децентралізації.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/22516
ISBN: 2413-9971
Copyright owner: ДВНЗ "Ужгородський національний університет", 2017
References (Ukraine): 1. Про об’єднання громад [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://decentralization.gov.ua/region. 2. Журек Л. Доходи територіальних одиниць самоврядування та система податків / Л. Журек // Узагальнення польського досвіду місцевого самоврядування та перспективні напрямки розвитку самоврядування в Україні / Упоряд. Т. Шамайда, О. Дмитренко. – К. : Україна, 2001. – 336 c. 3. Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податко- вої реформи» [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://rada.gov.ua. 4. Калачова Г. Бюджетна децентралізація: життя або смерть великих і малих міст / Г. Калачова [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.epravda.com.ua/publications/2016/11/17/611463. 5. Сас О. Що таке децентралізація і навіщо вона нам всім? - простими словами про реформу / О. Сас [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://decentralization.gov.ua/news/item/id/1862.
Content type: Article
Appears in Collections:Зібрання статейItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.