Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/22044

Назва: Методичні вказівки для виконання курсової роботи з дисципліни «Ідентифікація та моделювання технологічних процесів»
Автори: Левицький, Віталій Васильович
Бібліографічний опис: Методичні вказівки для виконання курсової роботи з дисципліни «Ідентифікація та моделювання технологічних процесів» / Укладач : Левицький В.В. – Тернопіль : Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017 – 32 с.
Дата публікації: 2017
Дата подання: 2017
Видавництво: Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя
Країна (код): UA
Місце видання, проведення: Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя
УДК: 681.3
Кількість сторінок: 32
Короткий огляд (реферат): Методичний посібник містить завдання для студентів, які вивчають дисципліну «Ідентифікація та моделювання технологічних процесів». Виконання курсової роботи сприятиме набуттю та закріпленню теоретичних і практичних знань щодо розв’язання інженерних задач математичного моделювання, а також закріпленню вміння програмувати в математичному пакеті Matlab. Може бути використано студентами, аспірантами та науковими співробітниками, які займаються питаннями побудови та дослідження математичних моделей об’єктів за даними пасивного експерименту.
Опис: Методичні вказівки розглянуто й затверджено на засіданні методичного семінару кафедри комп’ютерно інтегрованих технологій Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Протокол No 1 від 28 серпня 2017 р.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/22044
Власник авторського права: © Левицький В.В., 2017
© Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017
Тип вмісту : Learning Object
Розташовується у зібраннях:Навчальна література кафедри КТУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора