Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/21455
Назва: Методичний посібник для проведення лекційних занять з дисципліни “Інтелектуальна власність” (для студентів-магістрів усіх форм навчання спеціальності “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”)
Автори: Нагорняк, Галина Степанівна
Бібліографічний опис: Методичний посібник для проведення лекційних занять з дисципліни “Інтелектуальна власність” (для студентів-магістрів усіх форм навчання спеціальності “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”) / Укл.: Нагорняк Г.С. – Тернопіль: ТНТУ, 2017. – 280 с.
Дата публікації: 2017
Дата подання: 30-бер-2017
Видавництво: ТНТУ імені Івана Пулюя
Країна (код): UA
Місце видання, проведення: Тернопіль: ТНТУ
Кількість сторінок: 280
Короткий огляд (реферат): Соціально-економічний розвиток держави значною мірою залежить від ефективності інтелектуальної, творчої діяльності людини. Не буде перебільшенням зауважити, що поступ цивілізації без цього просто неможливий. Розвиток суспільства у минулому та нинішньому столітті переконливо підтвердив, що головним чинником сталого економічного розвитку держави може бути лише зростання інтелектуального потенціалу нації і, в першу чергу, впровадження науково-технологічних новацій, які суттєво впливають на обсяги та якість виробництва і споживання. У сучасних умовах прогресивний розвиток будь-якої сфери діяльності людини – культури, промисловості, агропромислового комплексу, охорони здоров’я тощо – неможливий без належного науково-технічного забезпечення та духовного розвитку суспільства. Це тісно пов’язані між собою процеси, які, в свою чергу, взаємозалежні. Ось чому однією з головних проблем, яка потребує постійної уваги та підтримки з боку держави, є належне використання інтелектуального потенціалу нації.
Опис: У методичному посібнику у відповідності до сформованого лекцій. Складено з урахуванням робочої програми вивчення курсу, методичних розроблень інших вузів, а також матеріалів літературних джерел, наведених у рекомендованій літературі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/21455
Власник авторського права: © Нагорняк Г.С.
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації працівників кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Методичний посібник.doc1,33 MBMicrosoft WordПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора