Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/21398
Назва: Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Основи електроприводу» на тему “Електропривід насосної станції для системи водопостачання”
Автори: Решетник, Віктор Якович
Кислиця, Тетяна Анатоліївна
Приналежність: ТНТУ ім. Івана Пулюя
Бібліографічний опис: Решетник В. Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Основи електроприводу» на тему “Електропривід насосної станції для системи водопостачання” для студентів денної і заочної форм навчання напряму 6.050701 “Електротехніка та електротехнології” / Віктор Решетник, Тетяна Кислиця // ТНТУ ім. І. Пулюя. - Тернопіль : 2017. - 66 с.
Дата публікації: 2017
Країна (код): UA
Теми: Електропривід
Короткий огляд (реферат): Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Основи електроприводу» на тему “Електропривід насосної станції для системи водопостачання” для студентів денної і заочної форм навчання напряму 6.050701 “Електротехніка та електротехнології”.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/21398
Власник авторського права: © Решетник В.Я.. Кислиця Т.А., 2017
Розташовується у зібраннях:Навчальна література кафедри систем електроспоживання та комп’ютерних технологій в електроенергетиці

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Методичка_курсовий_ОЕП.pdf2,02 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора