Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/21397
Назва: Українська мова для іноземців. Практикум
Автори: Назаревич, Леся Тарасівна
Гавдида, Наталія Іванівна
Бібліографічний опис: Назаревич Л. Т., Гавдида Н. І.Українська мова для іноземців. Практикум / Л. Т. Назаревич, Н. І. Гавдида — Тернопіль: ФОП Паляниця В. А., 2017. — 188 с.
Дата публікації: 2017
Дата подання: 2017
Країна (код): UA
УДК: 4(Укр.)
651.5
ББК: 81.2(Укр.) Н19
Теми: українська мова як іноземна
Кількість сторінок: 188
Короткий огляд (реферат): Підручник розроблено відповідно до робочої програми і навчальних планів дисципліни «Українська мова як іноземна». Запропоновані завдання розраховано на студентів-іноземців, які попередньо навчалися на підготовчих курсах української мови і володіють азами граматики та культури мовлення. Навчальні блоки структуровано відповідно до вимог кредитно-модульної системи. Курс складається з 8 модулів, які включають 17 розмовних тем, розширений словник, запитання до текстів, різноманітні вправи, покликані збагатити лексичний запас, закріпити граматичні та комунікативні навички. До кожної теми підібрано засоби стилістичного увиразнення мовлення: епітети, синоніми, антоніми, фразеологізми. Структура підручника продумана та вмотивована потребами навчального процесу. Заняття побудовані за такою схемою: розмовна тема; тематична лексика (українська, англійська мови); запитання до тексту; комунікативно-граматичні вправи на закріплення вивченого матеріалу; граматичний блок; засоби стилістичного увиразнення мовлення. Підручник орієнтований на досягнення комунікативно-професійної компетентності студентів-іноземців, достатньої для осмисленого опрацювання прочитаної інформації, запам’ятовування нових слів, висловлювань, граматичних закономірностей побудови української мови.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/21397
Тип вмісту : Book
Розташовується у зібраннях:Навчальна література кафедри української та іноземних мов

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2017_Nazarevych_Havdyda_textbook.pdf11,58 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора