Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/21386
Назва: Технологія електротехнічного виробництва
Інші назви: Методичні вказівки для самостійної роботи студентів та модульного контролю знань з дисципліни Технологія електротехнічного виробництва
Автори: Осадца, Ярослав Михайлович
Приналежність: ТНТУ, к.т.н.
Бібліографічний опис: Осадца Я,М,, Методичні вказівки для самостійної роботи студентів та модульного контролю знань з дисципліни Технологія електротехнічного виробництва / 2017 Тернопіль // с.18
Дата публікації: 2017
Дата подання: 2017
Країна (код): UA
Кількість сторінок: 18
Короткий огляд (реферат): Методичні вказівки призначені для полегшення засвоєння дисципліни “Технологія електротехнічного виробництва” і контролю знань студентів. Складені з урахуванням модульної системи навчання, рекомендацій до самостійної роботи, тем практичних занять, тестів, екзаменаційних питань, типової форми та вимог для комплексної перевірки знань з дисципліни.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/21386
Перелік літератури: Методичні вказівки до виконання практичних занять з дисципліни “Технологія електротехнічного виробництва” для студентів напряму підготовки 6.050701 – Електротехніка та електротехнології. / Уклад.: Я.М. Осадца. – Тернопіль: ТНТУ 2015 – 52 с.
Курс лекцій з дисципліни «Технологія світлотехнічного виробництва» для студентів спеціальності 7.090605 «Світлотехніка та джерела світла» / Укл. Костик Л.М. – Тернопіль: ТДТУ, 2009.
Методичні вказівки до виконання курсової (контрольної) роботи з курсу „Технологія світлотехнічного виробництва”, „Технологія обробки тиском” для студентів усіх форм навчання за напрямками підготовки 6.09025 „Інженерна механіка”, 6.0906 „Електротехніка” з орієнтацією на спеціальності 7.090202 „Технологія машинобудування”, 7.090605 „Світлотехніка та джерела світла”. / Укл.: Гевко Б.М., Луценко А.М., Комар Р.В. – Тернопіль: ТДТУ, 2004.
Методичні вказівки для опрацювання курсу і виконання курсової роботи „Технологія світлотехнічного виробництва” (Розділ „Світло пропускні матеріали. Технологія виготовлення виробів із світло пропускних матеріалів”) для студентів спеціальності „Світлотехніка та джерела світла”. Укл.: Андрійчук В.А., Гевко Б.М., Костик Л.М. – Тернопіль: ТДТУ, 2004.
Тип вмісту : Learning Object
Розташовується у зібраннях:Навчальна література кафедри світлотехніки та електротехніки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
САМОСТІЙНА РОБОТА_ТЕВ.pdf315,52 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора