Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/5505

Назва: Методологічні проблеми фінансової теорії та практики в умовах проведення системних реформ
Автори: Письменний, Віталій Валерійович
інші
Бібліографічний опис: Методологічні проблеми фінансової теорії та практики в умовах про-ведення системних реформ : матер. наук. конф. проф.-викл. складу. – Тернопіль : Видавничий центр «Вектор», 2011. – 188 c.
Дата публікації: 14-кві-2011
Видавництво: Тернопіль: ТНЕУ
УДК: 336
ББК: 65.9 (4 Укр) 26
Короткий огляд (реферат): Матеріали наукової конференції висвітлюють сучасні проблеми фі-нансової теорії та практики. Значну увагу приділено розробці основних напрямів фінансової політики, удосконаленню управління фінансами і реформування складових фінансового механізму. Представлені матері-али заслуговують на увагу наукових працівників та викладачів вищих на-вчальних закладів. Висновки і рекомендації мають теоретичне значення та представляють практичний інтерес для науковців і практиків-фінансистів, а також можуть бути використані студентами при написанні курсових та дипломних робіт.
Опис: Розглянуто та рекомендовано до друку на засіданні кафедри фінансів (протокол № 10 від 15 березня 2011 р.)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/5505
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:2011Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.