Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/5504

Назва: Методологічні проблеми фінансової теорії та практики в умовах економічної нестабільності
Автори: Письменний, Віталій Валерійович
інші
Бібліографічний опис: Методологічні проблеми фінансової теорії та практики в умо-вах економічної нестабільності : матер. наук. конф. проф.-викл. складу. – Тернопіль : ТНЕУ, 2010. – 196 c.
Дата публікації: 14-кві-2010
Видавництво: Тернопіль: ТНЕУ
УДК: 336
ББК: 65.9 (4 Укр) 26
Короткий огляд (реферат): Матеріали наукової конференції висвітлюють сучасні пробле-ми фінансової теорії та практики. Значну увагу приділено розроб-ці основних напрямів фінансової політики, удосконаленню управ-ління фінансами і реформування складових фінансового механіз-му. Представлені матеріали заслуговують на увагу наукових пра-цівників та викладачів вищих навчальних закладів. Висновки і рекомендації мають теоретичне значення та представляють прак-тичний інтерес для науковців і практиків-фінансистів, а також можуть бути використані студентами при написанні курсових та дипломних робіт.
Опис: Розглянуто та рекомендовано до друку на засіданні кафедри фінансів (протокол № 11 від 2 лютого 2010 р.)
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/5504
Тип вмісту : Article
Розташовується у зібраннях:2010Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.