Please use this identifier to cite or link to this item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4759

Title: Верстат для розвальцювання кромок дисків
Other Titles: Machine tool for expansion of disk edges
Станок для развальцовки кромок дисков
Authors: Гевко, Ігор Богданович
Гупка, Василь Васильович
Стойко, Ігор Іванович
Hevko, Ihor Bohdanovych
Hupka, Vasyl Vasyliovych
Stoiko, Ihor Ivanovych
Гевко, Игорь Богданович
Гупка, Василь Васильович
Стойко, Игорь Иванович
Bibliographic description (Ukraine): Патент 6529 UA, МПК B21H 7/00. Верстат для розвальцювання кромок дисків [Текст] / Стойко Ігор Іванович, Гупка Василь Васильович, Гевко Ігор Богданович (Україна) - опубл. 16.05.2005.
Patent 6529 UA, MPK B21H 7/00. Machine tool for expansion of disk edges [Text] / Hupka Vasyl Vasyliovych, Stoiko Ihor Ivanovych, Hevko Ihor Bohdanovych (Ukraine) - publ. 16.05.2005.
Патент 6529 UA, МПК B21H 7/00. Станок для развальцовки кромок дисков [Текст] / Гупка Василь Васильович, Стойко Игорь Иванович, Гевко Игорь Богданович (Украина) - опубл. 16.05.2005.
Issue Date: 16-May-2005
Date of entry: 25-Sep-2014
Keywords: B21H 7/00
виготовлення виробів, не віднесених до груп
Abstract: Верстат для розвальцювання кромок дисків, який виконано у вигляді основи, станини з напрямними, механізмів приводу, затиску заготовки, подачі, шпиндельного вузла, виконаного у вигляді верхнього і нижнього формувальних роликів, пульта керування, який відрізняється тим, що на виході механізму приводу встановлено маховик, який приєднаний до нижнього формувального ролика на одній осі, причому формувальні ролики встановлені горизонтально зовні правої сторони рами шпиндельного вузла на верхньому і нижньому валах всередині рами з двосторонніми опорами, а величина клиноподібного зазору між верхнім і нижнім формувальними роликами є регульованою за допомогою регулювальних болтів, які встановлено напроти лівої і правої опор дисків зверху рами, а в клиноподібний зазор під кутом  по периферії формувальних роликів встановлено диск, який жорстко закріплений в механізмі затиску та виконаний у вигляді гідроциліндра і розміщений над диском вертикально на одній осі, причому механізм затиску з хоботом має рух подачі в горизонтальній площині відносно станини з напрямними, а механізм затиску має ще і обертовий рух від свого приводу, а з правої сторони верстату встановлена гідростанція.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4759
Other Identifiers: 6529
Copyright owner: ® Стойко Ігор Іванович, Гупка Василь Васильович, Гевко Ігор Богданович
Content type: Other
Appears in Collections:2005Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.