Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4731

Назва: Пристрій для регулювання зазорів в передачі гвинт-гайка
Інші назви: Device for adjusting gaps in screw-and-nut joint
Устройство для регулировки зазоров в передаче винт-гайка
Автори: Гевко, Іван Богданович
Гурик, Олег Ярославович
Ляшук, Олег Леонтійович
Пономаренко, Сергій Володимирович
Стефанів, Володимир Михайлович
Шевчук, Оксана Степанівна
Hevko, Ivan Bohdanovych
Huryk, Oleh Yaroslavovych
Liashuk, Oleh Leontiiovych
Ponomarenko, Serhii Volodymyrovych
Shevchuk, Oksana Stepanivna
Stefaniv, Volodymyr Mykhailovych
Гевко, Иван Богданович
Гурик, Олег Ярославович
Ляшук, Олег Леонтьевич
Пономаренко, Сергей Владимирович
Стефанив, Владимир Михайлович
Шевчук, Оксана Степановна
Бібліографічний опис: Патент 53937 UA, МПК B23B 43/00. Пристрій для регулювання зазорів в передачі гвинт-гайка [Текст] / Шевчук Оксана Степанівна, Пономаренко Сергій Володимирович, Гевко Іван Богданович, Стефанів Володимир Михайлович, Ляшук Олег Леонтійович, Гурик Олег Ярославович (Україна) - опубл. 25.10.2010.
Patent 53937 UA, MPK B23B 43/00. Device for adjusting gaps in screw-and-nut joint [Text] / Ponomarenko Serhii Volodymyrovych, Stefaniv Volodymyr Mykhailovych, Shevchuk Oksana Stepanivna, Hevko Ivan Bohdanovych, Liashuk Oleh Leontiiovych, Huryk Oleh Yaroslavovych (Ukraine) - publ. 25.10.2010.
Патент 53937 UA, МПК B23B 43/00. Устройство для регулировки зазоров в передаче винт-гайка [Текст] / Пономаренко Сергей Владимирович, Стефанив Владимир Михайлович, Шевчук Оксана Степановна, Гевко Иван Богданович, Ляшук Олег Леонтьевич, Гурик Олег Ярославович (Украина) - опубл. 25.10.2010.
Дата публікації: 25-жов-2010
Теми: B23B 43/00
розточувальні або свердлильні знімні пристрої до металорізальних верстатів, незалежно від того, замінюють вони чи не замінюють небудь робочий елемент верстата
Короткий огляд (реферат): Пристрій для регулювання зазорів в передачі гвинт-гайка, що виконаний у вигляді гвинта, який є у взаємодії з гайкою, підпружиненою пружиною розтискування, який відрізняється тим, що гайка виконана з двох окремих частин, які жорстко встановлені в два циліндричні корпуси з фланцями більших діаметрів, причому на зовнішній діаметр лівого фланця жорстко встановлена з’єднувальна гайка за допомогою упорного кільця і лівої притискної шайби з можливістю кругового провертання, яка внутрішньою різзю є у взаємодії з зовнішньою різзю, виконаною на правому фланці, а по зовнішньому діаметру з’єднувальної гайки нарізана насічка, крім цього, ця гайка застопорена стопорною гайкою, нагвинченою на зовнішній діаметр правого фланця, при цьому до двох суміжних торцевих поверхонь фланців жорстко закріплені шайби, в яких по середньому діаметру рівномірно по колу виконані наскрізні співвісні отвори, в які встановлені пружини розтискування, наприклад чотири, а внутрішніми діаметральними торцями шайби взаємодіють з торцями гайок з фіксацією без права їх осьового переміщення до середини, а по зовнішніх торцях гайки застопорені стопорними гайками, які вгвинчені у внутрішні різьбові отвори двох корпусів з двох зовнішніх торців, крім цього, у лівому фланці зліва виконаний фланець з осьовими отворами для кріплення до корпусу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4731
Інші ідентифікатори: 53937
Власник авторського права: ® Шевчук Оксана Степанівна, Пономаренко Сергій Володимирович, Гевко Іван Богданович, Стефанів Володимир Михайлович, Ляшук Олег Леонтійович, Гурик Олег Ярославович
Тип вмісту : Other
Розташовується у зібраннях:2010Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.