Please use this identifier to cite or link to this item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4641

Title: Бочкоподібний робочий орган трубчастого канатного конвеєра
Authors: Комар, Роман Васильович
Лотоцький, Роман Ігорович
Ляшук, Олег Леонтійович
Олексишин, Олександр Володимирович
Liashuk, Oleh Leontiiovych
Oleksyshyn, Oleksandr Volodymyrovych
Ляшук, Олег Леонтиевич
Олексишин, Александр Владимирович
Bibliographic description (Ukraine): Патент 85233 UA, МПК B65G 35/00. Бочкоподібний робочий орган трубчастого канатного конвеєра [Текст] / Ляшук Олег Леонтійович, Комар Роман Васильович, Олексишин Олександр Володимирович, Лотоцький Роман Ігорович (Україна) - опубл. 11.11.2013.
Issue Date: 11-Nov-2013
Keywords: B65G 35/00
механічні конвеєри, не віднесені до інших групувань
Abstract: Бочкоподібний робочий орган трубчастого канатного конвеєра, який виконано у вигляді гнучкого каната, до якого жорстко закріплені круглі подавальні диски з певним кроком, площинами, перпендикулярними до осі каната, а до каната з двох сторін від подавальних дисків жорстко закріплені упорні шайби, який відрізняється тим, що подавальні диски виконані у вигляді бочкоподібних дисків, збільшений відкритий діаметр яких виконано в сторону руху робочого органу, який встановлено з кроком Т, де Т - крок між сусідніми бочкоподібними подавальними фасками, а упорні шайби виконані заодно з видовженими ступицями довжиною, рівною (0,2…0,3 мм), і внутрішнім діаметром, який є у взаємодії із канатом, до якого вони жорстко закріплені відомим способом, а внутрішні поверхні бочкоподібних робочих органів виконані з дзеркальною шорсткістю Ra=0,16…0,30 мкм.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4641
Other Identifiers: 85233
Copyright owner: ® Ляшук Олег Леонтійович, Комар Роман Васильович, Олексишин Олександр Володимирович, Лотоцький Роман Ігорович
Content type: Other
Appears in Collections:2013Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.