Please use this identifier to cite or link to this item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4598

Title: Гвинтовий двошнековий змішувач
Authors: Гевко, Ігор Богданович
Дячун, Андрій Євгенович
Кучвара, Іван Миколайович
Любачівський, Роман Орестович
Пилипець, Михайло Ількович
Kuchvara, Ivan Mykolaiovych
Liubachivskyi, Roman Orestovych
Pylypets, Mykhailo Ilkovych
Кучвара, Иван Николаевич
Любачивский, Роман Орестович
Пилипец, Михаил Илькович
Bibliographic description (Ukraine): Патент 83798 UA, МПК B01F 7/00. Гвинтовий двошнековий змішувач [Текст] / Любачівський Роман Орестович, Пилипець Михайло Ількович, Дячун Андрій Євгенович, Кучвара Іван Миколайович, Гевко Ігор Богданович (Україна) - опубл. 25.09.2013.
Issue Date: 25-Sep-2013
Date of entry: 24-Sep-2014
Keywords: B01F 7/00
змішувачі з обертовими пристроями, що в нерухомих резервуарах
місильні машини
Abstract: Гвинтовий двошнековий змішувач, який виконано у вигляді рами, на якій встановлено кожух з гвинтовим робочим органом, завантажувальні і вивантажувальні елементи з бункером, приводу і пульта керування, ємності для збору змішувального матеріалу, який відрізняється тим, що кожух виконано еліпсної форми, більша вісь якого встановлена вертикально і в середині паралельно горизонтально встановлено два ідентичні гвинтові робочі органи з паралельним розміщенням їх осей, причому гвинтові елементи верхнього шнека встановлені у міжвитковий простір нижнього з зазорами з можливістю обертового провертання в одну сторону, крім цього з двох торців кожуха в зоні встановлення кінців валів шнеків виконано регулювальні пази і елементи регулювання міжцентрових віддалей валів відомої конструкції.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4598
Other Identifiers: 83798
Copyright owner: ® Любачівський Роман Орестович, Пилипець Михайло Ількович, Дячун Андрій Євгенович, Кучвара Іван Миколайович, Гевко Ігор Богданович
Content type: Other
Appears in Collections:2013Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.