Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4590

Назва: Установка для дослідження зразків на чистий згин
Інші назви: Installation for investigation of samples at pure bend
Установка для исследования образцов на чистый изгиб
Автори: Бабій, Андрій Васильович
Попович, Павло Васильович
Рибак, Тимофій Іванович
Сташків, Микола Ярославович
Babii, Andrii Vasyliovych
Popovych, Pavlo Vasyliovych
Rybak, Tymofii Ivanovych
Stashkiv, Mykola Yaroslavovych
Бабий, Андрей Васильевич
Попович, Павел Васильевич
Рыбак, Тимофей Иванович
Сташков, Николай Ярославович
Бібліографічний опис: Патент 52082 UA, МПК G01V 1/00. Установка для дослідження зразків на чистий згин [Текст] / Попович Павло Васильович, Сташків Микола Ярославович, Рибак Тимофій Іванович, Бабій Андрій Васильович (Україна) - опубл. 10.08.2010.
Patent 52082 UA, MPK G01V 1/00. Installation for investigation of samples at pure bend [Text] / Rybak Tymofii Ivanovych, Babii Andrii Vasyliovych, Popovych Pavlo Vasyliovych, Stashkiv Mykola Yaroslavovych (Ukraine) - publ. 10.08.2010.
Патент 52082 UA, МПК G01V 1/00. Установка для исследования образцов на чистый изгиб [Текст] / Рыбак Тимофей Иванович, Бабий Андрей Васильевич, Попович Павел Васильевич, Сташков Николай Ярославович (Украина) - опубл. 10.08.2010.
Дата публікації: 10-сер-2010
Теми: G01V 1/00
сейсмологія
сейсмічна або акустична розвідка
Короткий огляд (реферат): Установка для дослідження зразків на чистий згин, що виконана у вигляді нерухомої станини, двох затискних пристроїв зразка, навантажувального пристрою з приводом та контролюючої системи росту тріщини, яка відрізняється тим, що один із затискних пристроїв виконаний за одне ціле з навантажувальним пристроєм у вигляді шарнірного важеля, в шарнірі якого змонтовано контролюючу систему росту тріщини, а вільний його кінець приєднано до шарніра, що кріпиться в пазу планки-кривошипа і має можливість фіксуватися при різних радіусах, крім того, центр обертання кривошипа кріпиться в пазах нерухомої станини з можливістю займати певне просторове положення.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4590
Інші ідентифікатори: 52082
Власник авторського права: ® Попович Павло Васильович, Сташків Микола Ярославович, Рибак Тимофій Іванович, Бабій Андрій Васильович
Тип вмісту : Other
Розташовується у зібраннях:2010Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.