Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4475

Назва: Комбінований однозерновий висівний апарат
Автори: Білик, Стефанія Григорівна
Гевко, Ігор Богданович
Лотоцький, Роман Ігорович
Павельчук, Юрій Федорович
Bilyk, Stefania Hryhorivna
Lototskyi, Roman Ihorovych
Билык, Стефания Григорьевна
Лотоцкий, Роман Игоревич
Бібліографічний опис: Патент 88284 UA, МПК A01C 7/20. Комбінований однозерновий висівний апарат [Текст] / Гевко Ігор Богданович, Павельчук Юрій Федорович, Лотоцький Роман Ігорович, Білик Стефанія Григорівна (Україна) - опубл. 11.03.2014.
Дата публікації: 11-бер-2014
Теми: A01C 7/20
частини сівалок, службовці для направлення і укладання насіння (семепроводи і сошники)
Короткий огляд (реферат): Комбінований однозерновий висівний апарат, який містить раму, корпус, бункер, комірчастий вертикальний диск з рівномірно розміщеними по зовнішньому діаметру комірками з виштовхувальними елементами, привод, який відрізняється тим, щo в корпусі виконано дві секції бункерів для розміщення насіннєвого матеріалу і мінеральних добрив, під бункером мінеральних добрив і насіння встановлено шибер регулювання подачі кількості насіння і мінеральних добрив, у якого робоча частина виконана суцільною з двох половин по ширині, одна частина половини, що регулює подачу насіння, виконана у вигляді наскрізного паза, шириною, що більша діаметра зернин, друга половина, що розміщена під мінеральними добривами, виконана з серією наскрізних отворів, з діаметрами більшими, ніж зовнішні діаметри зернин мінеральних добрив, а на другій половині довжини шибера виконано суцільним для перекриття подачі насіння і мінеральних добрив.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4475
Інші ідентифікатори: 88284
Власник авторського права: ® Гевко Ігор Богданович, Павельчук Юрій Федорович, Лотоцький Роман Ігорович, Білик Стефанія Григорівна
Тип вмісту : Other
Розташовується у зібраннях:2014Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.