Please use this identifier to cite or link to this item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4439

Title: Спосіб визначення якості сипкої суміші
Authors: Деркач, Костянтин Михайлович
Рогатинський, Роман Михайлович
Derkach, Kostiantyn Mykhailovych
Rohatynskyi, Roman Mykhailovych
Деркач, Константин Михайлович
Рогатинский, Роман Михайлович
Bibliographic description (Ukraine): Патент 84345 UA, МПК G01D 21/00, B01F 3/00. Спосіб визначення якості сипкої суміші [Текст] / Рогатинський Роман Михайлович, Деркач Костянтин Михайлович (Україна) - опубл. 25.10.2013.
Issue Date: 25-Oct-2013
Keywords: B01F 3/00
G01D 21/00
змішування, наприклад емульгування або диспергування, залежно від змішуються фаз
способи і пристрої для вимірювання або випробування, не віднесені до інших підкласів
Abstract: Спосіб визначення якості сипкої суміші, що включає відбір і отримання цифрових зображень проб, обчислення концентрацій ключового компонента в пробах на основі аналізу їх зображень і розрахунок коефіцієнта неоднорідності суміші по коливаннях цих концентрацій відносно середньої концентрації, який відрізняється тим, що як контрольний компонент використовують барвник, вид і кількість якого вибирають так, щоб візуально розрізнялися забарвлені та незабарвлені зони сипкої суміші за кольором, аналізують зображення проб сипкої суміші, розсипаних тонким шаром на рівних поверхнях у вигляді квадратів однакового розміру, при цьому зображення сегментують на забарвлені і незабарвлені зони та обчислюють концентрації ключового компонента як частини площ забарвлених зон проб, розсипаних тонким шаром на рівних поверхнях у вигляді квадратів однакового розміру.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4439
Other Identifiers: 84345
Copyright owner: ® Рогатинський Роман Михайлович, Деркач Костянтин Михайлович
Content type: Other
Appears in Collections:2013Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.