Please use this identifier to cite or link to this item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4434

Title: Гідравлічний привод грейферного навантажувача
Authors: Бабій, Андрій Васильович
Рибак, Тимофій Іванович
Ріпецький, Євген Йосипович
Babii, Andrii Vasyliovych
Rybak, Tymofii Ivanovych
Бабий, Андрей Васильевич
Рыбак, Тимофей Иванович
Bibliographic description (Ukraine): Патент 84963 UA, МПК B66C 13/00. Гідравлічний привод грейферного навантажувача [Текст] / Рибак Тимофій Іванович, Бабій Андрій Васильович, Ріпецький Євген Йосипович (Україна) - опубл. 11.11.2013.
Issue Date: 11-Nov-2013
Date of entry: 24-Sep-2014
Keywords: B66C 13/00
інші конструктивні елементи кранів
Abstract: Гідравлічний привод грейферного навантажувача, що складається з гідробака, гідронасоса, гідророзподілювача, двох гідроциліндрів грейфера, гідроциліндра згину стріли, гідроциліндра підйому стріли, редукційного клапана, що з’єднані між собою гідравлічними трубопроводами, який відрізняється тим, штокову та поршневу порожнини гідроциліндра підйому стріли з’єднано між собою двокамерним керуючим блоком, причому першу камеру під’єднано гідравлічним трубопроводом до штокової порожнини гідроциліндра підйому стріли з можливістю переміщення в ній поршня при деформуванні пружного елемента, другу камеру сполучено гідравлічним трубопроводом до поршневих порожнин двох гідроциліндрів грейфера з можливістю переміщення в ній поршня з отвором та штоком при деформуванні пружного елемента і забезпечення можливості сполучення отворів поршня з отвором та отворів корпусу двокамерного керуючою блока, що під’єднанні до штокової та поршневої порожнин гідроциліндра підйому стріли, причому поршневу порожнину сполучено з редукційним клапаном.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4434
Other Identifiers: 84963
Copyright owner: ® Рибак Тимофій Іванович, Бабій Андрій Васильович, Ріпецький Євген Йосипович
Content type: Other
Appears in Collections:2013Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.