Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4415

Назва: Оправка для розточування і вигладжування внутрішніх циліндричних поверхонь
Інші назви: Mandrel for boring and burnishing internal cylindrical surfaces
Оправка для расточки и выглаживания внутренних цилиндрических поверхностей
Автори: Білик, Стефанія Григоріна
Гевко, Ігор Богданович
Лотоцький, Роман Ігорович
Ляшук, Олег Леонтійович
Хітров, Ігор Олександрович
Bilyk, Stefania Hryhorivna
Hevko, Ivan Bohdanovych
Khitrov, Ihor Oleksandrovych
Liashuk, Oleh Leontiiovych
Lototskyi, Roman Ihorovych
Билык, Стефания Григорьевна
Гевко, Игорь Богданович
Лотоцкий, Роман Игоревич
Ляшук, Олег Леонтиевич
Хитров, Игорь Александрович
Бібліографічний опис: Патент 80250 UA, МПК B23B 5/00. Оправка для розточування і вигладжування внутрішніх циліндричних поверхонь [Текст] / Ляшук Олег Леонтійович, Білик Стефанія Григоріна, Хітров Ігор Олександрович, Гевко Ігор Богданович, Лотоцький Роман Ігорович (Україна) - опубл. 27.05.2013.
Patent 80250 UA, MPK B23B 5/00. Mandrel for boring and burnishing internal cylindrical surfaces [Text] / Khitrov Ihor Oleksandrovych, Liashuk Oleh Leontiiovych, Bilyk Stefania Hryhorivna, Hevko Ivan Bohdanovych, Lototskyi Roman Ihorovych (Ukraine) - publ. 27.05.2013.
Патент 80250 UA, МПК B23B 5/00. Оправка для расточки и выглаживания внутренних цилиндрических поверхностей [Текст] / Хитров Игорь Александрович, Ляшук Олег Леонтиевич, Билык Стефания Григорьевна, Гевко Игорь Богданович, Лотоцкий Роман Игоревич (Украина) - опубл. 27.05.2013.
Дата публікації: 27-тра-2013
Теми: B23B 5/00
токарні верстати або пристрої, пристосовані для обробки спеціальних виробів
допоміжні пристрої, спеціально призначені для них
Короткий огляд (реферат): Оправка для розточування і вигладжування внутрішніх циліндричних поверхонь, яка виконана у вигляді циліндра, з правого торця якого виконано радіальний наскрізний отвір, який є у взаємодії з розточеним і вигладжувальним різцями механізму регулювання, яка відрізняється тим, що з правого торця циліндра виконано два ряди радіальних наскрізних отвори перпендикулярно один до одного у певній відстані між ними, у перший отвір з торця встановлено радіальні розточені різці, у другий перпендикулярний отвір два вигладжувальні інструменти з роликовими вигладжувальними елементами, які виконані з двох сторін конічної форми, крім цього, з правого торця по центру циліндра встановлено регулювальний гвинт, конічний кінець якого є у взаємодії з конічними півколами розточених різців, а другий регулювальний гвинт аналогічно конструкції конусним кінцем є у взаємодії з неробочими конічними кінцями вигладжувальних інструментів і є угвинчений в тіло циліндра між ними.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4415
Інші ідентифікатори: 80250
Власник авторського права: ® Ляшук Олег Леонтійович, Білик Стефанія Григоріна, Хітров Ігор Олександрович, Гевко Ігор Богданович, Лотоцький Роман Ігорович
Тип вмісту : Other
Розташовується у зібраннях:2013Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.