Please use this identifier to cite or link to this item: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4403

Title: Оправка для розточування кільцевих канавок
Authors: Босюк, Павло Володимирович
Гевко, Ігор Богданович
Гудь, Віктор Зіновійович
Паньків, Марія Романівна
Хітров, Ігор Олександрович
Bosiuk, Pavlo Volodymyrovych
Khitrov, Ihor Oleksandrovych
Pankiv, Mariia Romanivna
Босюк, Павел Владимирович
Панькив, Мария Романовна
Хитров, Игорь Александрович
Bibliographic description (Ukraine): Патент 90960 UA, МПК B23B 5/00. Оправка для розточування кільцевих канавок [Текст] / Гевко Ігор Богданович, Гудь Віктор Зіновійович, Босюк Павло Володимирович, Паньків Марія Романівна, Хітров Ігор Олександрович (Україна) - опубл. 10.06.2014.
Issue Date: 10-Jun-2014
Date of entry: 24-Sep-2014
Keywords: B23B 5/00
токарні верстати або пристрої, пристосовані для обробки спеціальних виробів
допоміжні пристрої, спеціально призначені для них
Abstract: Оправка для розточування кільцевих канавок, яка виконана у вигляді рухомого шліцьового штока, який зверху є у взаємодії з шпинделем верстата, який по посадці ковзання встановлено в центральний шліцьовий отвір, циліндричного корпуса з конічною поверхнею, яка є у взаємодії з торцями радіальних розточувальних різців, базуючих і кріпильних елементів, яка відрізняється тим, що знизу циліндричний корпус виконаний конічної форми, який є у взаємодії з трьома тілами кочення, кожне з яких є у взаємодії зі сферичними виїмками, які завальцьовані на торцях оправок радіальних різців з можливістю провертання і радіального їх переміщення, крім цього в зоні тіл кочення виконані масляні камери.
URI: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4403
Other Identifiers: 90960
Copyright owner: ® Гевко Ігор Богданович, Гудь Віктор Зіновійович, Босюк Павло Володимирович, Паньків Марія Романівна, Хітров Ігор Олександрович
Content type: Other
Appears in Collections:2014Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.