Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4351

Назва: Установка для розвальцювання кромок викопувальних дисків машин
Автори: Гевко, Ігор Богданович
Гупка, Андрій Богданович
Стойко, Іван Іванович
Hupka, Andrii Bohdanovych
Гупка, Андрей Богданович
Бібліографічний опис: Патент 84783 UA, МПК B21H 7/00, B21H 1/02. Установка для розвальцювання кромок викопувальних дисків машин [Текст] / Гупка Андрій Богданович, Стойко Іван Іванович, Гевко Ігор Богданович (Україна) - опубл. 25.10.2013.
Дата публікації: 25-жов-2013
Теми: B21H 1/02
B21H 7/00
виготовлення виробів, не віднесених до груп
дисків
дискових коліс
Короткий огляд (реферат): Установка для розвальцювання кромок викопувальних дисків машин, яка складається зі станини з напрямними, шпиндельного вузла, механізмів приводу з маховиком, затиску заготовки, подачі шпиндельного вузла, виконаного у вигляді верхнього і нижнього формувальних роликів, гідроприводу, установлювальних і кріпильних елементів, пульта керування, яка відрізняється тим, що формувальні ролики виконані у вигляді вертикальних торцевих роликів, розміщені на одній осі і є у взаємодії через клиноподібний зазор між ними під кутом 10…30° по їх периферії, обертаються в протилежні сторони, а під нижнім формувальним роликом встановлено маховик на одній осі з формувальними роликами, крім цього, в механізмі затиску встановлено змінні установлювальні регулювальні шайби для регулювання величини зазору між формувальними роликами в період експлуатації або накатування різних типорозмірів викопувальних дисків або дисків іншого службового призначення.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/4351
Інші ідентифікатори: 84783
Власник авторського права: ® Гупка Андрій Богданович, Стойко Іван Іванович, Гевко Ігор Богданович
Тип вмісту : Other
Розташовується у зібраннях:2013Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.